Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Na servisu so rabili en teden, da so mi zamenjali combo enoto in grafično kartico :SS :SS :SS ...

PS:pa še grafično "pozabili" pritrditi :angry2: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet je blo treba vstat...u mojih skromnih 29 letih nisem niti enkrat z veseljem ustal za ob 7 :SS :SS :SS :SS :SS in ni videti konca te more :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno präse motoristično uživaško se še naj pelje mimo mojega okna, pa bom zagrabil AK47 in ne bom več odgovarjal za svoja dejanja :SS

milo mater.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S temle imaš lahko gor dvojen magazin...imam že pripravljen arzenal za vse mimovozeče se hedoniste...hehehe...beware...no pa še :SS akm16mag_holder.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, če bom še kdaj sedela pri odprtem oknu na pol naga pred PC-jem in eno uro buljila v ekran pri odprtih vratih, da je bil prepih, da me danes tako hrbtenica boli, da komaj hodim, naj me kokla v rit brcne.....

sej mi gre kar na :SS :SS :SS tolk me boli...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno präse motoristično uživaško se še naj pelje mimo mojega okna, pa bom zagrabil AK47 in ne bom več odgovarjal za svoja dejanja :SS

milo mater.. :glare:

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

....mi zaupaš točno lokacijo tvojega okna :naughty:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem podatke, pa me iz enih vrat pošiljajo na druge in ko končno najdeš osebo, ki ti ponudi pomoč, ti pošlje napašne podatke in nato še reče, da drugih nima :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:  :lol1:    :lol1:  :lol1:  :lol1:

....mi zaupaš točno lokacijo tvojega okna  :naughty: 

;)

jebi se.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, če bom še kdaj sedela pri odprtem oknu na pol naga ...

tukaj sem nehal brat... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti ne kristus nalaga kakega križa ker pišeš neki o RKC? :lol:

spet bo lepo vreme in jst ŠE VEDNO brez motorja... :SS :SS :SS :SS :SS ma za pošizdit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi se.

:devil:

:lol1: :lol1: :lol1:

..no, sej dons itak ne morem... :grrr .. lohk se pa za u petek zmenva :grim :lol1:

pa da ne bo :topic: ... še en :SS , ker se cajt tako vleče.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..no, sej dons itak ne morem...  :grrr .. lohk se pa za u petek

pokliči!

041 6SATAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, če bom še kdaj sedela pri odprtem oknu na pol naga pred PC-jem in eno uro buljila v ekran pri odprtih vratih, da je bil prepih, da me danes tako hrbtenica boli, da komaj hodim, naj me kokla v rit brcne.....

sej mi gre kar na  :SS  :SS  :SS  tolk me boli...........

Ne koklja brcne...z ranto iz bližnje ograje bi te bilo treba čez hrbet, da bi te res bolelo! Kaj če bi kdo prišel mim in videl tebe na pol nago? Pomojem bi bila obsojena zaradi uboja iz malomarnosti... :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje še bolj peče, če si najbolj hud feferon direkt na anus, glans penis in v oko pomažeš ... to je šele za taprave džeke ...

:blink:

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi*ka materna jebemo sunce 1 dan pred dopustam skor zbil motor! ubou srno na cest k srec nc zbou.....obcutki :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!