Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

glede na to da sem bila cel teden odsotna, bi lahko že v pon bruhala, ko sem zvedela, da sem skurla celotno mašino v avtu, ne samo črpalko od hladilnika (ko se lotim zadeve pol nisem malenkostna :doze: :D ) :SS

potem pa bi lahko še v torek, ko so mi šli po novo (rabljeno) mašino... :SS

pol pa v sredo, ko sem zvedla koliko bo me stal servis... adijo dopust :cry:

pa še šola v naravi, kjer je bilo stanje porazno... ampak to je že druga zgodba.. :SS

pa se mi vseeno smeji... :hmm:

lp alena

p.s. nova mašinca dela ko ura

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ alena: A teb tud? Edin jest sm še uspel mašino rešit .) , je pa popravilo koštal tolk da si bom na dopustu eno južno pa nekej pirov manj prvošu :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ljubkem, zelenem koncu Ljubljane je uspešna gradbena tvrdka nekoč smiselno, čeprav malo šlampasto (kot je v navadi) postavila par blokov. In v enega od njih izdolbla tudi votlinico, v kateri bivakiram :)

V istem bloku, vendar v drugi votlinici, bivakira en mulc. S cuckom in (po vsem videzu nepotešeno) materjo. Včasih peljeta s cuckom mater scat. Včasih pa jo pelje samo cucek, ker se mulcu verjetno ne da. Mati je lepo dresirana in uboga na prvi ukaz. (še vedno :) )

V približno sedmih letih, ki sem jih doslej prebil v že omenjenem bloku

- me ni mulc še niti enkrat pozdravil

- niti v primeru, da sva izmenjala pozdrave z dresirano materjo

- me vedno potuhnjeno gleda izpod čela

- se skuša vedno zbasati v lift pred menoj

- ni še niti enkrat odprl vhodnih vrat

- pač pa se vedno potrudi, da mi pred nosom pobegne z liftom

- in izvaja na kupe podobnih prisrčnih ukan

In posledično me včasih popade želja, da bi položil toplo, očetovsko dlan na mlado lice. Dvakrat do trikrat. Seveda tega ne storim. Vendar mi gre ob spoznanju, da sem alergičen na mulca, ki ima težave sam s seboj, na :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, a midva slučajno stanujeva v istem bloku :hmm: ... aja, ne ... pri nas imamo dva taka mulca :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, a midva slučajno stanujeva v istem bloku 

Žal ne. Kar sicer ni razveseljivo, za :SS pa menda tudi ne. Ker, če že ne gre bolj pogosto, se lahko še vedno pecava na gasilskih veselicah & sličnih kulturnih prireditvah, kamor provokatorji načeloma ne zahajajo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne me danes :angry2: ....prokleti upokojenci nimajo nic drugega za pocet kot da delajo guzvo v banki..seveda glih takrat ko morm jest nujno na banko ker preko bankomata pac ne gre :angry2: ......

seveda.....ko pa v banki tok dogaja......obresti, položnice, vezane vloge....

:angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ukradli so mi picikl......brez sedeza..........iz kolesarnice.........prikljenjen z dvema ABUS kljucavnicama. :SS :SS

ce bo kdo videl nekaj takega http://www.rockmachine.us/old/04_preview/b...wildfirewxc.jpg (celoten okriv je v nebesko modri barvi), potem naj mi javi............

PS: verjetno bo primerek imel drug sedez . gume so "slick" z motovi soncka ter oblakov. :whistle:

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakatere stvari in človečki mi grejo :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti maturo :SS :SS :SS

In še enega za jutri ob 9.00, ko bomo začeli s tem sranjem :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa mamo podobne probleme :D , matura ...

Dej... A si zato da pokličeva RIC in prestaviva? :)

Tko za kak dan ali dva... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa mamo podobne probleme :D , matura :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

:yes: :yes:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej... A si zato da pokličeva RIC in prestaviva?  :)

Tko za kak dan ali dva...  :P

Sej ne bo težka :? , vsaj upam, drugače smo u ku**u :ninja: :o :SS

...ma jaz bi prestavil za kak mesec, yozo se gotovo tudi strinja :D

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak bom čez en mesec tolk znal kot zdaj :huh: :SS prej bomo končali, tem boljše bo poletje, upam :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že v začetku tega pisanja se opravičujem kr bom kozlal :SS ,... da glava oz. vampi pečejo :SS , istočasno pa tudi prosim "Admine", da ne bodo jezni ker bom ta post večkrat prekopiral (no , sej ne bo to vsak dan :grrr ) mogoče le parkrat, hočem le, da ga en človeček :BUA: prebere :grim

"bi odprl novo temo :hmm: :hmm: :hmm: ampak nima smisla kr je ta tema idealna" :SS

res, ampak res mi gredo na jetra :SS ,

na kozlanje :SS :SS :SS :SS :SS ljudje (ednina),....

.....ki so v osnovi REVANŠISTI :BUA: :SS :SS (pod to besedo mislim MAŠČEVALNOST :SS :BUA: ), ZAFRUSTRIRANI V DNO DUŠE :BUA: :SS :SS ,.....

.....ljudje oz. človeček :lol1: , ki pogreva stvari :BUA: :SS :SS :SS , .....

......stavir ki so zgodovina, oz temelj vsega :OK: ( temelj v tem smislu "na napakah se učimo"),.......oz. z drugimi besedami povedano,...išče krivca za vse svoje osebne težave pri nekom drugem oz. nekje drugje :SS :SS :SS :SS :SS , s tem da sebe povzdiguje :BUA: :BUA: :BUA:

"PODN od človeka" :SS

.....ja priznam,....človeško je grešiti :worship: ,.....in vem, da na tem svetu NI IDEALA,.....in tudi jaz nism ideal O:-) ,......NIKAKOR pa nism "kmet" v zaničevalnem pomenu besede

znam pa biti konstruktiven, DOVZETEN ZA VSAKO +/- kritiko,.... in vsakemu pogledat v oči in mu povedat svoje. ...(no, dons nism mogu pogledat Tipčku v oči, kr ni mel JAJC DA BI ON MEN,......ampak je stisni rep in potegnu...........tukej bi lahko dodal ciciban,---samo ne upam O:-) , ker je že žaljivo,....zato ciciban črtam :grim ) :SS ,.....

....medtem ko "človeček" tega ni v stanju.... :fight2:

... in VODI "DIALOG" :fight2: :friend1: oz. v prenesenem pomenu besede "hoče" MONOLOG.....

...ali bo tko kot reče človeček :BUA: ,---ali nič,.......gre meni na :SS :SS :

Lp

še grizem,....vendar tokrat ne asfalta

Popravljeno . Popravil SHARKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je konec sprenevedanja in izogibanja :xx:

:closedeyes:

Srečno Monika! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej ga novo jutro...in šefov obraz... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

to ne gre več...moram postat šef tudi jaz... :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!