Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

TC,

jezik in prazen popek, 1A zadeva. :P

Jezik in popek ovešen z ropotijo, to mi pa ne gre, oziroma mi gre na :SS

Kaj šele preluknjan in ovešen jezik in popek z ropotijo :SS :SS :SS

(starokopitnež presss)

kaj se tak sekiraš.. če ti pač ni všeč, ne glej, enim pa mogoče je :) ...

drugač pa mislim da tvoj jezik pa njen popek neota prišla v stik.. tak da maš še 1 razlog manj da se sekiraš...

glavno da je meni všeč ;) hehehe ... :wub:

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam hyosunga, prekleta smola ti... :SS

Skromnost je lepa cednost - nekateri sanjajo kar o 270km/h seststotakih :xx:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogledal si sliko Baucinega popka.

:SS :SS :SS

:topic: KJE PA??????

aja če se zgledujem po anubisu:

nimam ne FZ6 Rocket Edition, ne Comet Mach III Edition :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:  KJE PA??????

V profilu ima fotko in ni prav nic :SS, pac pa prav :wub:

:)

Sicer pa - sodelavec :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se tak sekiraš..

Saj se ne.

Poleg tega je ta konec foruma namenjen :SS

in ne komentiranju.

Zato sem zgolj kvalitetno :SS :SS :SS , ko sem si ogledal tisto sliko.

Še najmanj pa mi je želja prihajati v stik z otroškimi popki :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pet minutni ritem: sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež-sonce-dež ..... vmes pa črrrrrni oblaki

:cry:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naveličal sem se FZ6 ka gre sam 270 ..... nabavu bom R1 2004 ki gre po ravnem 341.2 km/h ..... te yamahe so pravi zakon !! :SS

270 .... da da ..... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez 20 minut izpit iz ekonomije.... :SS

ekonomije ali ekonomike :hmm:

Glede na to kar obsega termin ekonomija napram terminu ekonomika gre tudi meni na :SS če moraš res narediti izpit iz celotne ekonomije :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekonomije ali ekonomike  :hmm:

predmet katerega nosilec je M Lah nosi naslov Temlji ekonomije......

NOSILEC: izr. prof. dr. Marko LAH

Študijsko leto: 2003/2004

1. VSEBINA PREDMETA

1.    UVOD: predmet (politične) ekonomije, ekonomski problem, metode ekonomske analize, načini reševanja ekonomskega problema, ekonomija in druge ekonomske discipline, makroekonomija in mikroekonomija.

2.    PREGLED RAZVOJA EKONOMSKE TEORIJE: predklasične teorije, klasična ekonomska teorija, marginalistična revolucija, keynesianska revolucija; predstavitev sodobnih ekonomskih smeri.

3.    MIKROEKONOMIJA: opredelitev (ne)popolne konkurence in delovanja tržnega mehanizma v pogojih popolne konkurence (povpraševanje, elastičnost, ponudba, tržno ravnotežje, časovna analiza ponudbe in povpraševanja); teorija potrošnika (teorija indiference); teorija produkcije; produkcijska funkcija; analiza stroškov podjetja, vedenje podjetja v pogojih popolne konkurence; oblike in značilnosti nepopolne konkurence: optimum čistega monopolista, vrste oligopola, monopolistična konkurenca.

4.    MAKROEKONOMIJA: makroekonomski cilji in kazalci (makro)ekonomska politika in poslovni cikli; klasična teorija gospodarske rasti; keynesianska teorija: potrošna funkcija, varčevanje in investicije (multiplikator), likvidnostna preferenca, endogena teorija denarja; monetaristična teorija (implikacije kvantitetne teorije denarja); ekonomika ponudbe (Lafferjeva krivulja, Beveridgova krivulja); "odprti" problemi: delovanje trga delovne sile in nezaposlenost, teorije inflacij, nezaposlenost in inflacija (Phillipsova krivulja); konfliktna teorija inflacije (razdelitev in inflacija); oblikovanje spleta ekonomske politike.

2. ŠTUDIJSKA LITERATURA  v ODKJG

1.      Lah, M. (2002): Temelji ekonomije. Fora, Ljubljana (učbenik).

2.      Ilič, Branko (2002): Vaje iz temeljev ekonomije, Fora, Ljubljana.

3.      Burda, M. & C. Wyplozs (1996): Macroeconomics (A European Text). Oxford University Press, Oxford.

4.      Norčič, O. (1990): Razvoj ekonomske misli. Uradni list Republike Slovenije, Ljubljana

5.      Samuelson, P. & W. Nordhaus (2002): Ekonomija, Mate GV založba, Ljubljana.

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vcerajsnja motosvetova sreda :SS......vsega skup 7 folka :SS

pa bi prišla vTwina pa ti nebi bilo treba :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj gledal na Pop tv dokumentarec z naslovom Mafijski morilec in psihiater.....govora je o Kulinskemu imenovanem Iceman....bil je poklicni morilec delal veliko za mafijo...pobil naj bi čez 200 ljudi....grozna dejstva in pripovedi kaj je delal z ljudmi....motorka je bila preveč umazana zadeva za njega...zato je uporabljal nože pri razmesarjenju trupel......

obsojen je na več dosmrtnih ječ.....pogovor z njim pa je bil v zaporu.....

:SS (ne v smislu slabega dokumentarca.... ampak iz pripovedi)

evo še stran iceman

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!