Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Kure <_<

Ena, po grobi oceni stara kakih 70 let, je danes zjutraj (pri rdeči luči za pešadijo & kure) dirkala naravnost pred mojo kripo. Na srečo mi je uspelo ustaviti. Ker nerad podiram kure. Zlasti sedemdesetletne. icon8.gif :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeri kozlam na uno peezdo od sodelavca... Danes se je celo upal prijavti, da je bilo to itak moje delo. In seveda ga je on z veseljem opravil namesto mene :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da lahko koga služba pripelje tako daleč, da ga ni več.  :cry:  :cry: 

:SS  :SS

Se zgodi. :) Al pa ne. :?

A si mislila mene? :OK:

Ker sem se na stran partizanov postavla ( kar sem itak že od zmeraj bila') :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klub strtih moških src... :blink: .....

:wallbash: ......pa ja :rolleyes:

Pa saj to ni za :SS.......to je za :lol1: :lol1: :lol1:

Negovanje patetike.... :doze:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zgodi.  :) Al pa ne. :?

A si mislila mene?  :OK:

Ker sem se na stran partizanov postavla ( kar sem itak že od zmeraj bila')  :afro1:

Ne. Enga prijaznega sivolasega strica sem imela v mislih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar se znebil natanko 372.665 sit. Zakaj? Da lahko imam štrom, vodo, plin, da se ne zadušim v lastnem dreku (dobesedno), da se ne zadušim v lastnem deku(figurativno - odvoz smeti), da me folk lahko nadleguje po gsm-u, in last but not least - da lahko imam hodnik v bajti ometan z nekim sušilnim ometom ali nekim podobnim sranjem, ki itak ne opravlja svojega namena.

In pomislim, kako bi se za ta denar svetli akrapoti na mopedu, pa ena konktretna fura bi bila plačana..... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob petih mam fax, zunaj pa tak lep sonček :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda mu materna me ni pustu spat pol noči,še zdej ga kovnem k mi je tzežil po ušesih ustih celi glavi,tako da sem se kr pokrila čez glavo in komaj zaspala pod vročim kovtrom,ampak nisem pa mu dala užitka da me piči in izsesa mojo sladko kri.TI PREKLET KOMAR,ki si odpru sezono v mojem kraljestvu,upam da boš končal na steni ubit s kakšno zasmrajeno copato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.TI PREKLET KOMAR,

... emmm... rahel popravek... :blush: Ženske ste tiste, ki pijete kri... :P Mi samo miroljubno letamo okoli in poskušamo kaj nasaditi... ampak ne s kljunčkom, s tičkom... samičke pa ljudem ne date miru in jih stalno fehtate za nekaj levkocitov in eritrocitov... :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..letate okol in poskusate kaj nasadit..... :doze:

u ena je pa zdele srečna..... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karkol je ilegalno nasajeno...če ne drug, organi pregona sankcionirajo in požanjejo...

velja za vse stvari - nasadit pošteno, orenk, do konca, borit se do zadnjega...ampak lepo v zavetju doma, kjer počneš tudi nemoralno ilegalno ampak drug nima vpogleda v to...

nasadit...hmnja...olrajt, olrajt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Blagor njej... :kva2:

Jest pa na sihtu namest da bi ukol letou :SS

Ah se 2 urici pa IIIIZZZOOOLLLLLLA :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm mal...bruhnit...ker Danes je bil pa bl za 1 drek :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..letate okol in poskusate kaj nasadit.....

u ena je pa zdele srečna.....

Nanašalo se je striktno na komarje. Vsakršne konotacije z vrsto homo sapiens so zgolj naključne in popolnoma izmišljene. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota...služba... :SS :SS :SS

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pa taka prekleta gužva pod Pohorjem...športni vikend maribora :blink: jao...samo da je zastonj :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P*****n RIC, kako so lahko v maturi napake, pi**a ste kreteni... :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!