Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

P*****n RIC, kako so lahko v maturi napake, pi**a ste kreteni... :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Care to explain? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolesarji :SS :SS postavjo se sredi ovinka in lepo gledajo naokrog in seveda sasedejo skoraj toliko placa kot avto :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siht... :SS :SS :SS :SS

Pa se cel tedn :SS :SS :SS :SS

Pa junij-->izpiti :SS :SS

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem očitno zgledam ko debil najhujše vrste, da mi nekdo v faco govori neke stvari, me skup kurca, piči asa pri tem pa sam ve da ravno to kar meni očita ne bo narejeno zaradi krivde njegovih :eek: :? :hmm: :blink: :eek:

aja pa seveda je pozabil določene $ obveznosti izpolnit, ampak to ja nebi smela bit ovira da mi zdaj tu velikega bossa izigrava :wacko: :slap: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

eeeeeeee naivko pa ti nimaš pojma kaj se greš, saj bi te že zdaj zajebal pa še ni pravi čas, bo drugič še dooooooosstttiiiiii bolj bolelo. :nono: :devil: :grim

pizda hlapec ki je obdan z hlapci hitro mislil da je kralj :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Care to explain?  :?

Baje je bila napaka pri višjem nivoju, naj bi bilo nekaj zamešano :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je čas k se mačke gonjo direkt pod balkonom,ma to je celo noč pestro predvsem pa glasno,in otežkočeno spanje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je čas k se mačke gonjo direkt pod balkonom,ma to je celo noč pestro predvsem pa glasno,in otežkočeno spanje :grrr

jap. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa gre na :SS kako obravnavajo včerajšnjo nesrečo.Mislim halooooo sej res da so umrli trije mladi športniki sam na :SS mi gre to kako vsi govorijo kako je golf pripeljal prehitro (a so mogoče imeli radar ?????????) niti omenijo pa ne da je bilo v Vectri 7 namesto 5 ljudi in konec koncev je voznik z vektro izsiljeval!!!!!!

Meni se to ne zdi pošteno

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto pri nesrečak z motorjem, motor pripelje malo prehitro, avto izsili, kriv motorist :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega golfa je kar nekaj ljudi videlo ponoči v Lj, kako se je izživljal nad asfaltom in nekaj iskal, kar je na koncu tudi našel :SS.

Sam osebno bi še toleriral na Celovški hitrost do 100 km/h kar je pa več pa si kriv. In ta golf je pripeljal več pa lahko rečete karkoli, in ti v vectri ga niso mogli videti, ker je pridivjal "izza ovinka", seveda pa so toliko krivi ker jih je bilo sedem v njej. Če bi jih bilo pet, bi bila najmanj dva manj mrtva ali dva manj huje poškodovana, kar je včasih še huje

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa gre na  :SS  kako obravnavajo včerajšnjo nesrečo.Mislim halooooo sej res da so umrli trije mladi športniki sam na  :SS  mi gre to kako vsi govorijo kako je golf pripeljal prehitro (a so mogoče imeli radar ?????????) niti omenijo pa ne da je bilo v Vectri 7 namesto 5 ljudi in konec koncev je voznik z vektro izsiljeval!!!!!!

Meni se to ne zdi pošteno

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Jah.. definitvno v tem primeru ni bil noben od voznikov nedolžen..

Kar se tiče "prehitro pripeljal".. šlo je za golfa VR6, ki si ga je voznik od kolega "sposodu za en krog"... veš da v tistem "enem krogu" ni mel namena šparat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 8h do 21h ....fej :SS

delo od 8h do ??????? (vsaj 24.00) :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delo od 8h do ??????? (vsaj 24.00)  :SS  :SS  :SS  :SS

oki..zmagu si... :closedeyes:

ni mi tok hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobila seštevek stroškov za avto 144k... :SS

brat terja ekspresno svoj keš nazaj.... :SS

jaz pa še mam samo eno plačo... pol pa borza (a mamo smeškota za 'šus v glavo')

eh.... :cry: :cry:

pa :SS :SS :SS

lp alena

p.s. meni pa se še vedno smeji :hmm: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm od 8.00 do ???????? - zdaj imam komaj polcajt se mi zdi :SS :SS :SS :SS

in kar je najhujše, motorju potekla registracija jaz pa ne vem kdaj bom ta teden najdu čas it registrirat :kva2: A DELAJO KJE DO POLNOČI??????? :SS :SS :SS :SS :SS

jeba bo treba v žiri z neregistriranim zgleda :hmm: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!