Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

hočem le, da ga en človeček :BUA:  prebere :grim

"bi odprl novo temo :hmm:  :hmm:  :hmm: ampak nima smisla kr je ta tema idealna" :SS 

res, ampak res mi gredo na jetra :SS    ,

na kozlanje  :SS :SS  :SS  :SS  :SS ljudje (ednina),....

.....ki so v osnovi REVANŠISTI :BUA:  :SS  :SS  (pod to besedo mislim MAŠČEVALNOST :SS  :BUA: ), ZAFRUSTRIRANI V DNO DUŠE :BUA:  :SS :SS  ,.....

.....ljudje oz. človeček :lol1: , ki pogreva stvari :BUA:  :SS  :SS  :SS , .....

......stavir ki so zgodovina, oz temelj vsega  :OK: ( temelj v  tem smislu "na napakah se učimo"),.......oz. z drugimi besedami povedano,...išče krivca za vse svoje osebne težave pri nekom drugem oz. nekje drugje :SS  :SS  :SS  :SS  :SS , s tem da sebe povzdiguje :BUA:  :BUA:  :BUA:

"PODN od človeka" :SS 

.....ja priznam,....človeško je grešiti :worship: ,.....in vem, da na tem svetu NI  IDEALA,.....in tudi jaz nism ideal O:-) ,......NIKAKOR pa nism "kmet" v zaničevalnem pomenu besede

znam pa biti konstruktiven, DOVZETEN ZA VSAKO +/- kritiko,.... in vsakemu pogledat v oči in mu povedat svoje. ...(no, dons nism mogu pogledat Tipčku v oči, kr ni mel JAJC DA BI ON MEN,......ampak je stisni rep in potegnu...........tukej bi lahko dodal ciciban,---samo ne upam O:-) , ker je že žaljivo,....zato ciciban črtam :grim ) :SS ,.....

sej ne morm verjet,.....me je tip poklical dons in povabu na pijačo,..... :hmm: zdej pa ne vem al me hoče prefukat al res častit pir

e,....pa da vidimo :grim

pa da ne bom :topic: še zmerom, kjub tebu, da mogoče dobim pijačo si en velik, ah sej itak piše zgorej

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjo ustno maturo imam 27. :SS

Če bi bila angla bi na metalcamp še lahko šel, samo NEEEEEEEE, morjo mato dat :wacko: :SS :SS :SS

Ma... :SS na tole maturo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjo ustno maturo imam 27.  :SS

Če bi bila angla bi na metalcamp še lahko šel, samo NEEEEEEEE, morjo mato dat  :wacko:  :SS  :SS  :SS

Ma...  :SS na tole maturo...

Vi kurbe že veste :? , mi zvemo šele v ponedeljek :SS in najbrš bo metalcamp odpadel iz istih razlogov kot pri Jax-u :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zdej mi je pa prekipelo... pun k***c ga mam... :SS ... nej gre k hudiču... :devil: ... čimprej... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zdej mi je pa prekipelo... pun k***c ga mam...  :SS ... nej gre k hudiču...  :devil: ... čimprej...  :SS

Kaj te z**** kompjuter pa ti nočjo prav baze laufat :hmm:

Učenje :SS

Predelat treba še pol snovi :SS

Sam na srečo ni preveč težka :grrr

LP Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dubrovnik odpade zaradi vremena :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme :SS Nič ne bo z Louisom, z avtom pa ne grem gor .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko misliš da je vse idealno... Da gre vse tako kot si že dolgo upal... :grrr

Te zajebe oseba od katere si to najmanj pričakoval... :)

Ain't life grand? :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te z**** kompjuter pa ti nočjo prav baze laufat 

Oh, kje pa.... baza dela super... :OK:

Ena druga stvar.... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!