Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

:SS :SS :SS :SS :SS

Danes ob 9:45 vstopam v NLB pri CD. Grem "samo" po 11 čekov. Prvič v življenju grem po čeke.

In pred rampo kjer piše Tolarsko in devizno negotovinsko poslovanje je le pet ljudi. Od šestih šalterjev jih dela pet.

Sem si mislil:" o to bom pa takoj opravil" JA CURO METO!!! :SS :SS :SS

Od petih so bili trije šalterji taki, da se stranke sploh niso zamenjale. So bili "zablokirani". Ostala dva sta požirala zelo počasi. Kva ma folk tolk za urejat :? :? :?

:SS :SS :SS :SS

Ob 10:30, ko še vedno stojim v vrsti, se enemu tipu iz neke druge vrste sfuka do konca (mogoče od čakanja :hmm: ) in steče do nekih majhnih dreves, jih zbrca, potem iz tal pograbi kroglice v katere so posejena ta drevesa in jih zabriše ob tla, potem skoži v vodnjak z znakom NLB in začne ven brcat vodo. Z nog mu po banki odletijo sandali.

"Ne nakladam, vse je res - MAJKE MI!"

Ko se tip umiri, ko je bilo že vsega konec, priteče "hrabri" varnostnik, ki se tipu približa na 1,5m in strokovno ugotovi, da je potrebno poklicati 113. Pride en policaj (verjetno un izpred parlamenta) malo zatem prileti intervencijska patrulja. In s tipom odidejo iz banke.

Potem prileti neki šef in pripelje policaja nazaj v banko in kaže posledice strahotnega zločina - razlito vodo in nekaj kroglic. :SS :SS :SS

To je trajalo nekakšnih 15 minut. In vsi so gledali, tudi uni za šalterji in posledično smo še malo dlje čakali.

Ko sem zapuščal banko je ura na vrhu stolpnice kazala 10:50 :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUKLINSKI

:blink:

res je sem narobe napisal..... :wacko:

sem našu na lestvicah najbolj prizadevnih morilcev kamor spadajo tudi serijski morilci...on z 40+ umori zaseda šele 12 mesto......na prvem je z 300+ Pedro Alonso Lopez

no več tukej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtobus evrokandidatov SLS, ki mi 20 metrov od pisarne že 2 uri navija isti komad "naj Slovenija, bla bla bla,..." pocukrano pop sranje, jebo jih pa kaj ne vidijo da je dež in da nobenega to ne zanima??? :angry: :SS :SS :SS

vreme :SS :SS :SS :SS

predvolilni izbruhi na MS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Danes ob 9:45 vstopam v NLB ...

NLB (tedanjo LB) sem črtal iz svojega spiska zadev, katere zaznavam na tem planetu, že pred 20 leti, ko sem zaradi podobne scene doživel živčni zlom v banki in skoraj prebutal arogantnega blagajnika ...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pies: v Krekovi b., Bežigrad, kamor zahajam skoraj 10 let, še nikoli čakal več kot 15 minut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avtobus evrokandidatov SLS, ki mi 20 metrov od pisarne že 2 uri navija isti komad "naj Slovenija, bla bla bla

Dobro preberi še enkrat napis na "evrobusu"... zmotil si se.... .)

SLS evrokombi ( oni namreč nimajo busa) je danes na Jesenicah :)

p.s.

Evrobus imajo Peterle in njegovi, pa Janša in njegovi.... :rolleyes:

Ah ja, pa da ne bo :topic: : tudi jaz že :SS ...čist preveč je tega slabga vremena B)

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro preberi še enkrat napis na "evrobusu"... zmotil si se.... .)

zelo možno ker jih nisem videl, ko sem šel v pisarno jih še ni bilo, vem pa da sem videl reklamo da bo SLS z gostom But-om gostovala pri nas in sem mislil da so oni. no očitno nas to še čaka in je danes nekdo drug.

isto :SS drugo pakovanje.

ja vreme je pa res za večkrat :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem ravno dobil po mailu pa nevem kam bi nalimal razen sem. no meni je koristilo ker me je ful lakota mučla pa še saj 1 uro nimam časa it jest.

post-11-1086348196.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NLB (tedanjo LB) sem črtal iz svojega spiska zadev, katere zaznavam na tem planetu, že pred 20 leti, ko sem zaradi podobne scene doživel živčni zlom v banki in skoraj prebutal arogantnega blagajnika ...

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pies: v Krekovi b., Bežigrad, kamor zahajam skoraj 10 let, še nikoli čakal več kot 15 minut

Jaz sem bil že v postoku menjave banke, pa me je premamila neka ponudba: na 12 mesečnih obrokov brez obresti in sem vzel novo spalnico. In ko smo že vse zaključili, una na blagajni reče, da moram prinesti 11 čekov iz matične banke. In me je zajebala še za eno leto.

:SS :SS :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ pervy ...... do sedaj je bilo vse lepo in prav ... sedaj pa si prav :SS

sej to je tema o/za :SS

pervy nebi mogel lepše prikazati zadevo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kdo je bil prejšnji teden, ko sem obtožil SLS, danes sem na udaru NSi, že 1 uro se mi petrle in neki harmonikaš tu dereta. ma za pop.... :SS :SS :SS

ponedeljek-sonce, vikend-dež :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek, da je Pervy imel nesrečno roko pri izbiri stanovanja/hiše. :D

Aja, ko smo lih pri tem :SS :SS :SS :SS :SS za tiste genije, ki so se spravljal obnavljat spodnjo cesto pod nami. :wacko: :xx: :kva2: :kva2: :SS :SS

Že ene 2 tedna non stop nabijajo, v petek med kosilom tla tolčejo, kopljejo, lomijo, trenutno s fleksarco že celo jutro nekaj režejo, v glavnem :SS , takoj zamenjam za Peterletovo harmoniko, ... no al pa tud ne.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri profesorji na faksu..............zato da zveš oceno moraš priti v Lj na fax, kljub temu da imamo oh in sploh internet stran, zavarovano nevemkako,......blablabla :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, samo treniram (nikolneveškdajtekčaka :devil: moršbitprpravlen :grrr ) :SS :SS :SS ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!