Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Lušta se mi pica na Trnovem, pa ta tedn ne bo nič s tem.  :SS

sedim v Trti ... na Prulah ... pol pice s pršutom ... z Dušijem ...

PS: za kozlat je pa "hej bejbi ... vozim topato ... pa firmo mam ... pa tvoj nick mi je všeč ... pa ... a te zanimam? PS: pa naj to med nama ostane :D "

:SS :SS :SS

sori za netaktnost ... ampak : ZA KOZLAT .

Še kdo mogoče?

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pospremu 15 letno hči na avion in jo poslal za 17 dni v Texas.

Je normalno, da me kot fotra mal skrbi vse skup??? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je pa dost tega grdga vremena  :SS  :SS  :SS

Za vikend bo lepo, da bova lahko mal modro presicko sprobala :OK:

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mi je davkarija javla da mi bodo rubli 2x10.000 sit za dve neplačane kazni od lani + 5000 sit stroškov :SS :SS :SS :SS :SS :SS

se mi niti ne sanja katere kazni bi lahko bile po 10.000 sit, navadno je nimam pod 40-50.000 sit :hmm:

anyway pred 4 dnevi me razveselijo z dohodnino pol pa kr mina vzadaj pa bo glih za kako pivo samo ostalo :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anyway pred 4 dnevi me razveselijo z dohodnino pol pa kr mina vzadaj pa bo glih za kako pivo samo ostalo  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

stari ne sekiraj se, saj zadnjič si ti plačal vse, naslednjič plačam jaz :grim :beer2:

Mater dela je za popizdit, pa še sami utrujajoči sestanki :SS

dopust? dream on. :BUA: :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se lahko tuki tud preklinja na ves glas :hmm:

pi... jim materna banda sakramenska,so me zajebali oz najebali da morem delat jutr in u petek od 6-18h se pravi po 12h :angry2: :angry2: :angry2: ba glih k bo kao lepše vreme,najraj bi kr koga ustrelila :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi... jim materna banda sakramenska,so me zajebali oz najebali da morem delat jutr in u petek od 6-18h se pravi po 12h :angry2:  :angry2:  :angry2: ba glih k bo kao lepše vreme,najraj bi kr koga ustrelila :SS  :SS  :SS  :SS

Val****on... nimaš kaj. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE NAJ GRE U QUAC :SS :SS :SS :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE NAJ GRE U QUAC

al so bili dolomiti zasneženi,

al se pa že ločuješ.

:( :devil: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSE NAJ GRE U QUAC :SS  :SS  :SS  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :headbang:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:  :wallbash:

Ja kva pa je tebe iztirlo????

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti še pred pol ure sem pil pivo na terasi zdaj pa bom mogu zgleda še comp izključit tako grmi in vliva, ma kaj vliva - slapovi so iz neba :slap: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pa ravno sem se odločal med hitrim pohodom na pohorje ali motorjem zdaj pa lahko spet v pisarni visim :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!