Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

po 12 dneh dopusta spet na šihtu :SS

računalnik že 1 uro dol vleče maile, skupaj 217 mailov, od tega vsaj 100 službenih :blink: :eek: :slap: :SS :SS

telefon že zvoni pa folku razlagam da ne vem zakaj se gre ker mi njihovega maila še ni dol potegnilo in naj počakajo da bojo na vrsti - jebemti cel dan bo šel samo za pregledovanje mailov :SS :SS :SS

računovodkinja mi je poslala obračun DDV-ja - bo treba krepko plačat!!!! :eek: :? :BUA: :wacko: :xx: :SS :SS :SS :SS

bolj malo nagih žensk v mailih :SS :SS :SS :(

kako naj telesu dopovem da je dopusta konec in ne more za zajtrk dobit pivo :hmm: :ninja: :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dveh tednih pridem iz dopusta, pa mi printer ne dela, kup dokumentov se je zgubilo, vse je počakalo mene, že zjutraj sem imela ziljon telefonov, mailov in ljudi, da so me komaj čakali, da pridem, da bodo zdej pa lahko rešili stvari. In to zato, ker se mojim sodelavkam s tem pač ni dalo zafrkavati. Mislim noro!!!!!

me že želodec peče cel dan, ker je taka norišnica, da je za popizdit. Zdej bom šla pa še na bolniško za dva tedna

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

edino dobro je, da sem dobila novo miško, ker je očitno tastara izdahnila........ kurc jo gleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel dan že delam za fax

...pa jutr bom spet, pa pojutršnm bom spet, pa dan za te.........

:SS

guma mi je počla :SS

:SS

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

računovodkinja mi je poslala obračun DDV-ja - bo treba krepko plačat!!!! :eek:  :? 

... brez zamere, Pervyman, ampak plačati DDV je ja lepo... več kot ga plačaš, večji razkorak je med prihodki in odhodki... v tvojo korist, jasno... .) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet se bo podražil bencin

...še dobro, da sem ta požrešno prasico nafutral... :D

Vomitorium? Ma ja, ajde... :SS ... na karkoli slabega... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!