Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

če vikend prvič vozil več kot krog po parkplacu originalnega (nepredelanega) Harleya, konkretno H-D sportster 1200 (razen avspuhov serijski) - razen zvoka, vse za :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROKLET ČEFUR, KRETEN POFUKAN, IDIOT, IMBECIL, MORON.... Č.E.F.U.R.

....si ponavljam že 3.5 ure odkar mi je mladić u "iznajmljenom od oca" Audi Aosam, kosa puna briljantine...al je bil kuhinski ole... :hmm: ... kappa trenirka...dvakrat zapečen..ko čevap... zapeljal v štric na Dolgem mostu po klancu gor v ovinek čez polno črto, da je vidu kako zgleda moj trajk še od strani, ne sam od pozada... scenarij predvidljiv.. avto nasproti on pa tko "u izi" lepo na polno u desno in mene skoraj v ograjo od mostu..al je bil tam še šavje, da bi lepo pod cesto na železniško progo zletu...:hmm: se ne spomnem, k se mi je lajf flešal pred očmi... :SS

na srečo pleh cel, moj lajf krajši za 3ure in nič drugega.

vseen PROKLET ČEFUR. :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

ČEFUR JEBENI.

ja ja... ksenofob sm.. pa nestrpnež...ipd ipd.. še posebej me je prejle ena fobija prjela čist po moji krivdi.....v tem primeru je bil ćefo in ga drugač ne morem imenovat.

no, prznam, mal se bolš počutim..čefur..sam mal se mi dozdeva, da mam post travmatične motnje...čefur

čefočefočefočefočefočefočefočefočefočefočefočefo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes do Maribora uro in pol :SS in potem se še najde pacient z rumenim Hyundaj accenton reg. MB J1-15A na oki san ga imel 15 min. in vsako minuto je ogrožal (škarjice, prehitevanje po polni črti, v križiščih) sebe in druge udeležence v prometu :( ma če bi samo sebe, ko ga jebe :SS ampak še druge :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj mala solata P..... v priljubljenem lokalu P.....!

Skoraj :SS

PS: ker nisem :SS , sem pa....(kje je kakšen analno-fekalni smeško? ). Zato bom pa še :SS :SS :SS

PS2: Kuharji v P..... - JEBITE SE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!