Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

ma nej gre nekam vse :SS :SS :SS :SS to je tudi eno veliko sranje, če si odvisen od nekoga..... ne morem niti domov normalno in potem kot budala čakam v tej glupi pisarni :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki sem se pa le spomnla nova cena bencina :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

sicer pa se je za zjokat tud :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: in popjezit :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: :angry2: in ene nekam poslat :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovedan dež in jaz lepo s piksno v službo, potem pa večino dneva znosno in pred koncem šihta sončno, +31C. Jaz seveda v avtu in v gužvi :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SuzyQ je crknu NOV pralni stroj, meni pečica nekam počasi greje.

Ergo bom lačen, umazan in brez strehe nad glavo (prala je šotor).

Kot v starih časih. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS

Sem izvedela, da nekemu motosvetovcu, ki je včasih redno bruhal v tej temi, žena ne pusti več na motosvet :blink:  :eek:

:SS

Pa še za njega

:SS

:grrr

gremo gledat po prejšnjih straneh.. :devil: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti mularijo na sesalcih!!! :angry: :angry: :SS :SS :SS

Z biciklom se peljem na malco, lepo na izi, po coni umirjenega prometa, nakar se mi v zadnje kolo zaleti smrklja na skuterju. pizdajimaterna. :SS :SS jo vprašam, kam gleda, ko vozi, pa je rekla, da je nekam stran gledala. :eek: :SS :angry: pizdajimaterna. kaj ma stran za gledat, ko vozi, in to še s prevelko brzino. pizda dobro da me je odzadaj trolfa, če ne bi se še zdaj po cesti pobiral. :SS

rezultat: zvita zadnja felna na biciklu za 180K. o happy day. :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!