Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

@strom: bruhnt si pa pozabu...vidš k se tok razburjaš, to ni dobr za zdravje......no bom jez 2x bruhnu (enkrat še zate)

:SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS nekdo na rdeči yamahi (fazer?), ki je imel srečo, da sem nasproti v ovinek, ki ga je sekal, pripeljal jaz in ne kakšen avto :BUA:

(na cesti iz Rakitne proti Kamniku pod Krimom)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 2 mesecih iskanja še vedno ne najdem vozniške :angry: :SS, pa preko meje bo treba :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bruhnu sem na nočnega ki me čaka danes, pa še eden bo jutri.....torej vikend zjeban (vsaj večerno/nočni del) :SS .......to da bo pa cvenk...ja to maš pa res, sam nismo v tapravi temi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

**bemti delo, do takrat ko bom končal pa bo že dež tu, ki prihaja iz MB smeri :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udelezenci kroznih vozenj. :SS tudi jaz, ker sem se je udelezil.

I shoulda´ known better. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

udelezenci kroznih vozenj. :SS tudi jaz, ker sem se je udelezil.

I shoulda´ known better. :doze:

dve leti nazaj nehal na krozne hodit... iz tocno tega razloga - hrpa prepotentnih nastopacev!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj drugega, vreme :SS :SS, bemti poletne nevihte, zdaj pa se spet ceste ne bojo pošušile :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2: Banda mladoletna. Dva na skuterju v križišče štiripasovnic v rdečo tik pred mene. Če bi mel več kot 60 bi počilo. Bremzal kot zmešan. Onadva pa flegma po gasu in nato šibat v pešcono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas na šihtu kurijo v peči in spuščajo v radiatorje, uzun pa 34°C. pa vsi švicamo ko bedaki. kao nimajo kam spravit toplote. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako...pri nas se starejši delavci pritožujejo nad klimo,tko da so jo zmanjšali na minimum...zdej pa crkavamo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norci ka nevejo kaj delat v ovinku :SS .... se drži notranjega dela ovinka ti se vržeš po zunanji strani mim njega in ta tip te začne stiskat ven .... texas!! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čebele, ose in vse te kurčeve živali, ki pikajo ..... spet so mi vikend pokvarle :SS :SS :SS :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Driska pred furo in glavobol po furi :SS ...zihr me bo kej zvil k sm glih z dopustom začel :angry: :huh: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!