Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Neki bučastega sm izjavu, sam res bučastega! :SS :SS :SS

:cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

September bi naj bil odličen. seveda je bil. za bruhat. posebej druga polovica. :SS :SS :SS

Ampak saj je kul. Kot kaže, je bil še vseeno pussy napram oktobru. V PM vse skup... :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarija nekaj mi je crknilo na podstrešju pa skoz ladijski pod smrdi ko svinja v eni sobi. :krneki: huh upam da bom lahko zraven prišel; da se hudič ni med ladijski pod, izolacijo in streho zavlekel. goddamit!!! :angry: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdarija nekaj mi je crknilo na podstrešju pa skoz ladijski pod smrdi ko svinja v eni sobi.  :krneki:  huh upam da bom lahko zraven prišel; da se hudič ni med ladijski pod, izolacijo in streho zavlekel. goddamit!!!  :angry:  :SS  :SS  :SS

brat u piru, pa kaj mama midva sinhrono :SS al kaj? :eek: meni je tudi v mansardi očitno nekaj krepalo pa ne morem drugače zraven kot čez streho :? , hišnik pa sploh na lojtro ne upa kaj šele na streho :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

grema na pir? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brat u piru, pa kaj mama midva sinhrono  :SS  al kaj?  :eek:  meni je tudi v mansardi očitno nekaj krepalo pa ne morem drugače zraven kot čez streho :? , hišnik pa sploh na lojtro ne upa kaj šele na streho  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

grema na pir?  :P

jeba od jebe, stari! :SS Najprej ta boljše kelnarce grejo :cry: :cry: , zdaj pa še to. :wacko: :SS :SS :SS

A week from hell. :SS

ja ni druge, treba bo it nekaj spit :beer2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se vreme pokaže pa jst zbolim  :SS  :SS

ja bošček :friend1: kaj se pa s tabo dogaja, k si skos neki bolančkan :hmm: premal...khmmmmm.... :naughty:

aja: dans clo nič za :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS da :SS na vreme, in :SS na job spet bom celo noc delu ... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil Fius
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!