Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

ZUP

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme  :SS  :SS

kje pa ti živiš?

tule v MB tako prbija, da so Žji skoraj v bikinkah.. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena izmed lastnosti, da si lahko prislužuš naziv imbo, je tudi ta, da imaš izredno veselje folku zjebat petke. V tej discipilni je el grande hefe zagotovo med prvih 10 na svetu. :SS :SS :SS

Ampak se mu ne damo, gaddemitsanofabič. :grrr :grim :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske :SS  :SS  :SS  :SS  :SS

Pa še kako res. Danes sem kupil punci motoristično jakno. Čeprav se ne vozi veliko (okoli 500 km letno) sem si od mojega študentskega zaslužka oddtrgal delež in kupil jakno, da bo kolikor toliko zaščitena. Prideva domov in me nadere njena mama, češ da sedaj bo pa še več na motorju :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme :SS

Pozdrav od Roberta

Pa še kako res. Danes sem kupil punci motoristično jakno. Čeprav se ne vozi veliko (okoli 500 km letno) sem si od mojega študentskega zaslužka oddtrgal delež in kupil jakno, da bo kolikor toliko zaščitena. Prideva domov in me nadere njena mama, češ da sedaj bo pa še več na motorju :SS

To je za razumet in ne bruhat .) Mamica, pač sliši, kako se motoristi lomimo in ubivamo, zato se pač boji za svojo hčerkico, nič ne normalnega tukaj .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kar se tiče vremena :SS ....kar se tiče dogodkov :? ....tužan dan...edin Tina me lahk še razveseli...ti si moj sonček :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za razumet in ne bruhat .) Mamica, pač sliši, kako se motoristi lomimo in ubivamo, zato se pač boji za svojo hčerkico, nič ne normalnega tukaj .)

Pozdrav od Roberta

Ja sam vozila se ne bo nič več ali manj. Bo vsaj malo zaščitena .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!