Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Če je študent pametn bo imel s tem delom doooooolgo časa in veliiiiiiko ur "dela" in bo Raa  :SS

:D

eeee ne bo, ker mu je Raa razložil, da točno ve koliko časa študentek potrebuje za opravit naloženo delo in samo toliko ur bo plačanih. Zarad mene se lahko sonči cel teden za 7 ur. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa študentek ni tolk sposoben kot velecenjeni bog sonca in naloženega dela ne more opravit v takem času, kot on?! :? :SS

Alla

Na njegovo srečo bo dobil samo 7 ur plačanih, ko bo seveda delo opravljeno.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da so v vaši službi do vseh enako striktni pri odmerjanju plač.

Alla

Ah ne, samo do študentske golazni in to samo iz kurativnih razlogov, da se odvadijo zajedalstva.

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da nisi bil nikoli študent. :ph34r:

Alla

Bil, samo mi nismo bili takšni paraziti kakršni so tile danes. Za mladinske delovne akcije si že kdaj slišala? Nisi? Veš, tam se je dalo bolj težko ure nabijat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, samo do študentske golazni in to samo iz kurativnih razlogov, da se odvadijo zajedalstva.

O:-)

Aha, matr, si ti faconar.... enkrat u zivljenju dobis komando nad enim ubogim studentkom, pa ceu forum o tem pise.... Bog nas varuj malih ljudi (pa ceprav z bozanskim imenom, kot je tvoje), ko dobijo mal oblasti u roke...in potem bodo policaji dobili nova pooblastila, lahko bodo sodniki za prekrske, psihiatri, psihologi, malo dr. medicine....), in predstavljajte si, ko policaji dobijo pobblastila, in se obnasajo kot ti, ali pa hrvaski cariniki, ko ti iz zepa vlecejo tistih 100 eurov na dan....Ej Raa, prvoscim ti, da bi tud ti prsou u roke takmu malemu clovecku, kot si ti, ko se znasa nad svojim studentkom...pa se hvali se s tem, po vsaj dveh temah.....

In, ker smo ze v vomitorijumu...tile so namenjeni takim malim cloveckom....ki za nekaj casa dobijo obcutek oblasti :SS :SS :SS

Ne vem, kaj se je zgodilo z mojimi sumniki, se pardoniram, bomo ustimal tud to...

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, matr, si ti faconar.... enkrat u ~ivljenju dobia komando nad enim ubogim atudentkom, pa ceu forum o tem piae.... Bog nas varuj malih ljudi (pa

eprav z bo~anskim imenom, kot si ti), ko dobijo mal oblasti u roke...in potem bodo policaji dobili nova pooblastila, lahko bodo sodniki za prekrake, psihiatri, psihologi, malo dr. medicine....), in predstavljajte si, ko policaji dobijo pobblastila, in se obnaaajo kot ti, ali pa hrvaaki cariniki, ko ti iz ~epa vle

ejo tistih 100¬ na dan....Ej Raa, prvoa

im ti, da bi tud ti praou u roke takmu malemu

love

ku, kot si ti, ko se znaaaa nad svojim atudentkom...pa ae hvalia se s tem, po vsaj dveh temah.....

In, ker smo ~e v vomitorijumu...tile so namenjeni takim malim

love

kom....ki za nekaj

asa dobijo ob

utek oblasti :SS :SS :SS

Res? Aha ! Zdej razumem zakaj si se moral oglasit.

Hvala za zelo obširno razlago tvojega dejanja. :notworthy:

BTW: nihče se ne znaša nad našim študioznikom, samo dobil toliko dinarčkov kolikor si jih bo zaslužil

le kako smo lahko taki do njega?..a ne Lojzi? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAA .... a veš ... še kako tako pa se mi boš res smilu ..... pismo ste eni .... :SS

(timašpadostplačanegačasazanainternetuviset?!!?) :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAA .... a veš ... še kako tako pa se mi boš res smilu ..... pismo ste eni .... :SS

(timašpadostplačanegačasazanainternetuviset?!!?) :SS

In nekak se mi zdi, da ti tudi, če me ne bi mogu opazit.

:?

Vraga?!? kok maš ti dobro službo in plitvo razmišljanje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Alla ... ah sej veš ko enim mamica pa tatkica vse na riteko prnesejo ......... :SS

dvomim, glede na to, kaj ima pod motocikel napisano v profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim, glede na to, kaj ima pod motocikel napisano v profilu.

jts tud lahko v profil napišem da imam ducati-ja 999RR ali pa puch pony expresa ........ mah na k.... mi gre vse to ....... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vraga?!? kok maš ti dobro službo in plitvo razmišljanje. :OK:

Seveda ... zato pa nimam problemov ... in tud če jih bi mel jih nebi zvračal nad študente!!! KAj pa ti ... lastno nezadovolstvo sekaš po drugih ..... :SS

Naj se naučijo počasi živet .... Ipak dan ko bomo dišali po cipresah bo hmal tuki ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se naučijo počasi živet .... Ipak dan ko bomo dišali po cipresah bo hmal tuki ....

Bravo MAxxi, like it :OK:

Raa, tebi pa nisem hotu nič drucga rečt (ne ščitim nobenih študentov, še najmanj lenuhov)kot to, na kar so mene opozarjali izkušenejši ljudje, ko sem biu še mulc....dej človeku oblast u roke, pa magari nad ubogim študentkom, pa boš vidu, kakšen je.... In ti si svoje pokazou s tavelko žlico...samo še to, nobenih podnapisov ni bilo, in jih tudi ne bo...ker se odstranjujem iz te debate...

Če sem pa komu stopu na žulj...sorči, sej se vsak žulj enkrat zaraste :yea2:

Popravljeno . Popravil lojzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, samo do študentske golazni in to samo iz kurativnih razlogov, da se odvadijo zajedalstva.

O:-)

Raa, a mogoče nisi bil sposoben dokončat študija oz. željene smeri, da ti gredo študentje tako v nos? :hmm: manjvrednostni kompleks morda? Mislim, da bi mel marsikater psihiater kaj povedat na tvoje pisanje. :grim

Če pa že govorimo o službenih zadevah; med študenti se najdejo lenuhi, prav tako kot med rednimi zaposlenimi. Posploševanje je nesmiselno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee ne bo, ker mu je Raa razložil, da točno ve koliko časa študentek potrebuje za opravit naloženo delo in samo toliko ur bo plačanih. Zarad mene se lahko sonči cel teden za 7 ur. <_<

kaj si ti pomislu d ti opraviš to delo 1,2,3 on bo pa za isto delo porabu 2x3xveč časa, ker ga pač ni vešč in bo šlo vse bol počasi, pri tem pa bo bolj pazljiv in bo delo sigurno opravljeno dobro. Dej k ti dam js pripravništvo v mojem "delu" in pol te bom kritziral na doooooooolgo in šiiiiiiiiiiiiiroko kak nespo si :angry: in tebi se bo to zdelo super in navse fajn :SS :SS :SS dej utihni in mal pomisli preden tipkaš drugič :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si ti pomislu d ti opraviš to delo 1,2,3 on bo pa za isto delo porabu 2x3xveč časa, ker ga pač ni vešč in bo šlo vse bol počasi, pri tem pa bo bolj pazljiv in bo delo sigurno opravljeno dobro. Dej k ti dam js pripravništvo v mojem "delu" in pol te bom kritziral na doooooooolgo in šiiiiiiiiiiiiiroko kak nespo si :angry: in tebi se bo to zdelo super in navse fajn :SS :SS :SS dej utihni in mal pomisli preden tipkaš drugič :cry:

a študenta je pa kdo prisilu, da se mora prjavit za neko delo, ki naj bi ga hitro in učinkovito opravil?

jao, ste :SS

sej si lohk vsak doma ene par študentov zaposli, lohk jih tut vzdržujete, če vam je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!