Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

v /etc/hosts si vpisi

hadrian.httpool.si 127.0.0.1

Aja, nimas unixa :>

unix rox. :devil:

sicer pa lahko uporabis C:\winnt\system32\drivers\etc\hosts

sintaksa je enaka....

za ultimativno odstranitev reklam/flashov/pop-up/ predlagam AdBlock.

Saj uporabljate Firefox, mar ne?

da ne bom "offtopic":

a bi KC Ljubljana skodilo, ce bi poleg ure za operacije napisali se KJE tocno se moras zglasiti ter KAJ vse potrebujes zraven...poleg svojega telesa.

ne morem verjeti....prinesti si moras lastne copate. v cakalnicah je smrtna tisina....

a bi bankrotilirali, ce bi montirali en zvocnik in predvajali kaksno klasiko.....?

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi bankrotilirali, ce bi montirali en zvocnik in predvajali kaksno klasiko.....?

prnesi si vokmen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponesrec viden posnetk pes-2rusinji :blink: :SS :SS :SS :SS :SS :SS

(bogi ps)

p.s.: @Sanda7 moj fotr centralne napeluje ;) sam je problem k je ze zaseden do nouga leta... pol drug let mi posl PM pa da zrihtamo ta tvoj mrz :lol1:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro informacijo si posredoval ker nas glih neki zafrkava,dela pa ne dela nekaj se ji fuzla :wacko:

tko da če bomo rabli majstra ti javim na PM,če ta naš majstr ne bo nč pogruntov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovanje nevarnega blaga pri transportu...Google doesen't know.... njegovi materi spolno izrazim ljubezen v vaginalnem, analnem ter oralnem območju :angry2: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vomitorium je postal ena najpomembnejših iznajdb starega Rima...

Pa smo spet pri starih Rimljanih! :)

Bojda so (kunštni kot so znali biti le oni), poleg vomitoriuma pogruntali ali vsaj dodobra izpopolnili tudi vodovod. :)

Danes sem se po dolgem času transportiral na tlako z avtobusom. In po blagih vonjavah, ki jih je tiho, vendar dokaj vsiljivo emitirala večina mojih naključnih sopotnikov, sem prišel do spoznanja, da je ta pomembna civilizacijska pridobitev žal zajadrala nekam v sivo pozabo...

icon8.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo spet pri starih Rimljanih! :)

Bojda so (kunštni kot so znali biti le oni), poleg vomitoriuma pogruntali ali vsaj dodobra izpopolnili tudi vodovod. :)

<life of brian>

REG: All right, but apart from the sanitation, the medicine, education, wine, public order, irrigation, roads, a fresh water system, and public health, what have the Romans ever done for us?

XERXES: Brought peace.

REG: Oh. Peace? Shut up!

prnesi si vokmen :)

najbolje da si prinesem se svoje gaze in povoje ter se na koncu se sam operirram, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje da si prinesem se svoje gaze in povoje ter se na koncu se sam operirram, mar ne?

To je bolnišnica, ne klasična koncertna dvorana :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DURIAN

probal "sladico" iz tega sadeža... poskusil 5x5mm velik košček in skoraj :SS

če je to kak "sadež" .... kot da bi probal ene 3mesece staro prepraženo čebulo... orenk smrdi in orenk je ogabn....

dont traj dis at home... :xx: :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drug9i so pametni, drugi imajo ideje, drugi izpeljejo svoje ideje, drugi vidijo da so zajebali in da ne zmorejo, zdaj je čas da jaz popravljam njihovo sranje :angry2: :slap: :SS

pa ne da bi kje že od začetka me kdo poslušal in bi bilo vse končano pred 2 meseci - NEEEEEEEEEE! :angry: zdaj pa je zamuda in panika in jaz rešujem! :SS :SS :SS

kreteni!!!!!!!! :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater sem že cel dan neki omotična in zaspana :wacko:

Too much grass. :smoke:

eee.... saj bi jaz tudi :SS, ker sem že od jutra na tlaki, ampak ne bom. Mi je preveč žal, da bi tisto fino pečenico, ki sem jo za kosilo maznil, ven skozlal. :grrr

no ja če že mora ven, naj gre through the back exit. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no omotična sem drgač od P17(topilo)

zaspana sem tko al tko k je tak dan

poleg tega pa sem zdej še prekajena po cigaretnem dimu,fujjj

grem v oštarijo na kufe pa pridem nazj k dimljena salama,ampak jaz sem sam enga pokadila v celi uri,zdej me ša oči pečejo :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!