Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Ženski WC... prideš not... pa ne veš al bi :SS al bi eno :fight1: al bi eno :fight2: al pa bi raje :xx: ... bogsigavedi kakšen svinjak ima doma ta gospa, ki ji je bilo očitno izpod časti, da bi po veliki potrebi v roke prijela krtačko za WC pucat in pospravila za sabo... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gaddamit spet je neki fakin sejem v mestu. :SS :SS :SS

Vsepovsod polno browniejev in podobnega kložja.

Ponudba vrhunska:

- mobiteli, ki delajo morda en tedn (pa tudi če bi že delali dalj časa, jih ne bi mogli uporabljati več kot en tedn, ker bi prišla policija in ti ukradeno robo odvzela)

- ure, ki že v štartu ne kažejo prav in si kar zadovoljen, ko crknejo, ker takrat vsaj 2x na dan kažejo pravi čas

- bele bombažne spodnje gate za debele pritlikavce (rit daljša kot obe hlačnici skupaj)

- vse mogoče maže in arcnije, ki te po zagotovilih prodajalcev obvarujejo in pozdravijo vsega, vključno z Aidsem, ptičjo gipo in vsemi hepatitisi. in seveda, ko si ga boste enkrat namazali, vam bo stal celo življenje

- mali milijon kičastih lamp za božično-novoletne bilke, s katerimi izpadete še večji kreten, kot bi lahko iz dejstva, da ste jih sploh kupili, kdo sklepal

- na tone ponošenih cot, ki jih ne bi uporabil niti za pucanje mopeda, rabljenih čevljev, ki jih prodajalcu še v glavo ne bi fuknil, kaj šele kupil in nosil

- smučarska oprema iz časov Stenmarka in Križaja

- najnovejše hi-fi naprave (videorekorderji z eno glavo, stolpi z dvema kasetnikoma in brez CD-ja itd. (sem enega brownieja za štos vprašal, če ma slučajno iPoda, pa je rekel šur, pa gor na stojnico fuknil 20 let staro digitalno budilko z radijem. :wacko: Ja,tisto, ki je bila tako primerna, da si jo fuknil v steno, ko je začela ružit zjutraj))

- avantgardno pohištvo (stoli s tremi nogami (ko so jih izdelali so imeli štiri); omare, ki jim fali pol vrat; nočne omarice, zraven katerih gratis dobiš še pol kile termitov v njih; itd)

- popolna oprema za "Pimp my čapac": šuškavci, patike (original, kakopak - Reabuk, Mike, Abidas :slap: ), zlate ketne na meter, Guči in Versači sončni špegli

.. in tako dalje :SS :SS :SS

da ne govorim o tem, da so se seveda parkirali na vse pločnike, tako da nimaš kje hodit, razen po cesti, kjer te mimogrede zgazi kako budalo v avtu, ki bulji po stojnicah.

gaddammit. :SS :SS :SS

P.s.: Izjema so stojnice s suho robo, kjer dejansko lahko kupiš kaj uporabnega im celo s pordajalcem spregovoriš v slovenskem jeziku, in pa štant s kuhanim vinom (kar pa mene osebno ne gane preveč )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- smučarska oprema iz časov Stenmarka in Križaja

a samo smuči al tudi obleke? ker eno tako elan al pa toper kapo al pa jakno po možnosti z sarajevo 84 napisom ali vučkotom bi pa mel! :grim

aja :SS za ljubljanske umotvore in biznismaherje. sami gobec in visokoleteče ideje, ko pa je treba kaj naredit je pa iz glave preko rok naenkrat težko idejo uresničit :angry: :SS

PS: pošteni in delavni ljubljančani izvzeti, ni vam lahko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a samo smuči al tudi obleke? ker eno tako elan al pa toper kapo al pa jakno po možnosti z sarajevo 84

eh stari samo skije, oziroma tisto, kar je od njih ostalo, ko so milijonkrat različne avtomate gor dajali in sredino prevrtali, kot da bi s šibrovko šicnil. :SS :SS

glede oblek pa glej napisano - pust se bliža, če se hočeš v čapca namaskirat, tu dobiš absolutno vse :SS :SS (samo za gun moraš rečt, da bi rad "posebno ponudbo" - točno tak, kot si včasih "Pri Ani" moral rečt, samo tam se je za "posebno ponudbo" smatralo nekaj drugega :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneeeeeeeg greeeeeeeeeee, glej zuuunajjj sneeeeeeeg greeeeeee, mordaaa se spooooomniiiiiš... :whistle: :OK:

Naslednja faza bo moral bit malo višji sneg! :yes:

+ tole:

Popoldne bo oblačno, padavine bodo zajele zahodno in osrednjo Slovenijo in se zvečer razširile nad vso državo. Ob morju bo deževalo, drugod v glavnem snežilo. Pihati bo začel jugozahodni veter, ob morju popoldne jugo.

Jutri bo oblačno z občasnimi padavinami. Na Primorskem in po nižinah vzhodne Slovenije bo deževalo, po nižinah osrednje Slovenije pa deloma deževalo, deloma snežilo. Drugod bo povečini snežilo.

V nedeljo bo pretežno oblačno, padavine bodo ponekod prehodno ponehale. V noči na ponedeljek bodo padavine, po nižinah kot sneg, ponovno zajele vso državo in v ponedeljek čez dan od zahoda postopno ponehale.

:angry: :angry:

Če si še kdo v moji bližini zaželi nekaj zgornjemu citatu podobnega, samo še str... ahm... kepam, ribam,... :P <_<

Vse ljubitelje snega čaka lopata in precej veliko dvorišče, pa da vas vidim :angry2: . Snegoljubci... <_<

Od poletja ni bilo nič, jesen je bila kratka, zima pa bo, kot kaže, ubitačna. :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrih 100 kwadratov mam za skidat, da pridem vn iz garaže :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam kako bi križal BMW-ja in snežno frezo :SS

Spoštovani!

Spredaj ga fiksiraš! Snameš zadnje kolo in namontiraš železnega s frezo! (Uporabi staro feltno, brez pnevmatike!)

Nasvet: Priporočljivo je, naj bo nekoliko širša, da ne boš predolgo "kidal". Pozna se že vsak dodatni centimeter!!!

Če imaš pomočnika, da bo "frezo" nacentriral, ga lahko direktno odmečeta k sosedu, tako ga ne bo potrebno dvakrat odmetavat"!

Enako lahko jeseni narediš za drva žagat. Cirkularko namestiš, namesto zadnjega kolesa! Lažje pa se žaga, če motor obrneš na sedež in balanco!

Jaz sem to že patentiral! Če nisi "praktik" me pokliči, bova skupaj naredila! :OK:

V tvojem primeru je zadeva še prikladnejša, ker imaš kardan. Pri mojem "riževem narastku" mi od ketne meče spray v glavo, tako da delo ni mogoče brez očal! :o Lahko nadeneš tudi čelado. Priporočljivo je, da je vizir "anti scratch", sicer je le za enkratno uporabo.

Lep pozdrav in v akcijo, da ti ne bo prej odjuga pospravila snega! :kva2: :lol1:

P.S.

Načrt ti lahko brezplačno posredujem na PM!

Lep pozdrav!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrih 100 kwadratov mam za skidat, da pridem vn iz garaže :SS

Kaj je zdaj Zdrawc, a traktorja pa ni več :? Če bi bil malo bližje bi ti jaz&TV počistil tisto malenkost. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj Zdrawc, a traktorja pa ni več :? Če bi bil malo bližje bi ti jaz&TV počistil tisto malenkost. .)

Traktorji so še že, sam plužjo in posipajo ceste & parkinge višjega ranga.

Kako že gre star pregovor: Kovačeva kobila je vedno bosa.... .)

Zato grem pa dajle spet malo lopatat :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z eno nogo še v tropih, od katerih me loči le glasbena nanosekunda (po moje bodo sosedi lih zdej ponorel!), drugače pa tisoče kolometrov, vsaj 30 stopinj razlike v temperaturi in neobstoječi nasmeški mimoidočih (sicer pa - kdo se smehlja v ta depresivni dan?). joj, prejoj, ponedeljek se bliža in jaz grem po enem mesecu spet v službo. :cry:

Rat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti računalnik pa mrežno pa internet pa k....ev fireval predvsem pa XPje k se na D posnamejo :slap: :o

pol pa še enkat xp na C: pol :fight1: pa tele xp jajca vidjo sebe dvojno čeprov niso dvojni. pa še kr nekej zeza, tko da dons še enkrat... Vajo ponovi

Bo treba nazaj na win3.11 <_<

ta bedast kompjutr nimam za uporabljat, ampak nonstop za štimat :fight1: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!