Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

zatiranje mladine :SS a nismo vsi enakopravni :?

:SS

Ne. eni smo bolj enakopravni od drugih.

Enakopravnost je pa zgolj finta, s katero prodajo več loterijskih listkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zatiranje mladine :SS a nismo vsi enakopravni :?

:SS

ne... :)

ko sem bla jest 15 je policija popisovala in domov vozila mulce pod 18, ki so bli zunaj po 10. uri :angry:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. eni smo bolj enakopravni od drugih.

Enakopravnost je pa zgolj finta, s katero prodajo več loterijskih listkov.

ne... :)

ko sem bla jest 15 je policija popisovala in domov vozila mulce pod 18, ki so bli zunaj po 10. uri :angry:

to kar sem napisov NI bilo mišljeno nič v zvezi s polnoletnostjo pa tem kako dolgo si lahko zunaj... ampak ko je symru napisal, da se mladoletni prijavljajo na forume in nekaj javkajo ter nabijajo!!!

dej povej mi, če je prepovedano mladoletnim osebam prijavljanje na forume in izražanje mnenj???????????

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar sem napisov NI bilo mišljeno nič v zvezi s polnoletnostjo pa tem kako dolgo si lahko zunaj... ampak ko je symru napisal, da se mladoletni prijavljajo na forume in nekaj javkajo ter nabijajo!!!

dej povej mi, če je prepovedano mladoletnim osebam prijavljanje na forume in izražanje mnenj???????????

:SS

Tisto je bil cinizem/sarkazem, če nisi razumel, se boš že še naučil. Point moje izjave je pa bil, da starši pravzaprav skoraj več ne vedo niti približno, kje in kaj počne njihov otrok, s kom se o čem pogovarja/dopisuje itd... Nevarnosti je vse več, starši so vse manj 'in charge'. Spomnimo se Divje Zverinice - menite, da njeni starši vedo, kakšne je sekala? Če vedno - bog jim pomagaj (čeprav ne verjamem vanj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto je bil cinizem/sarkazem, če nisi razumel, se boš že še naučil. Point moje izjave je pa bil, da starši pravzaprav skoraj več ne vedo niti približno, kje in kaj počne njihov otrok, s kom se o čem pogovarja/dopisuje itd... Nevarnosti je vse več, starši so vse manj 'in charge'. Spomnimo se Divje Zverinice - menite, da njeni starši vedo, kakšne je sekala? Če vedno - bog jim pomagaj (čeprav ne verjamem vanj).

jst če grem ven, VEDNO povem kdaj pridem in kam grem! tko da moji starši točno vejo kje sem!

drugač pa vse je odvisno od vzgoje in mladina se od posameznika do posameznika razlikuje!

glede tega, kaj njihov otrok počne in o čem piše/se pogovarja in dopisuje je pa čist otrokova volja... vsak človek (al je otrok al pa že starejši občan) ma svojo logiko in svoje mišljenje in dojemanje sveta, tko da noben drug ne more vpljivati na voljo nekoga drugega, ker le vsak posameznik lahko spremeni svoje poglede na svet!

symru, če te zaminajo moji pogledi na svet, se lahko dobiva na pivu ali soku, pa ti vse pojasnim, al pa prek PM-jev, da ne bomo smetil raznih tem!

moderatorji oprostite za OFF TOPIC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS fu****g holidays :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

fu****g love :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

fu****g long-term relationships :SS :SS :SS :SS :SS

fu****g job :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS fu****g everything :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

symru, če te zaminajo moji pogledi na svet, se lahko dobiva na pivu ali soku, pa ti vse pojasnim, al pa prek PM-jev, da ne bomo smetil raznih tem!

Niti ne, mam že svojih dovolj :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Kaj je zdaj res in kaj ne??? :?

Ne ne ne, :grrr temu se pravi NEGACIJA.

Če rada kida sneg in se istočasno pritožuje (prva trditev), potem sledi,

da fuka itaq manj, kot se hvali. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena ura kidanja doma pred službo :SS , ena ura kidanja pred firmo :SS , pa še kr sneži in sneži in sneži .... :SS , naj že neha, ker me od tega kidanja že vse boli .... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink:

Kaj je zdaj res in kaj ne??? :?

snega ne maram,zarad motorja,drgač pa mi je romantičen,kidam rada sam ne ob 5h zutrej kar pomeni da morem vsaj pol ure prej ustat zarad kidanja in tega ne maram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zatiranje mladine :SS a nismo vsi enakopravni :?

:SS

To ti je isto kot nam je major v vojski rekel: " V vojski smo vsi enakopravni. Samo jaz sem višji po činu."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneg in ceste ki so spet zahtevale davek :SS :SS :SS

miki R.I.P. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!