Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

eno uro in pol se vozim na relaciji CE-MB, potem pa mi vsakih nekaj minut na radiu (na vseh postajah) povejo, da so ceste ponekod "delno zasnežene", ampak povečini "zgolj mokre in normalno prevozne"

piarovsko sranje amezesejevsko, mamicu jim nabijem lažnivo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To prekleto belo sranje še kar pada in pada in pada in ... :SS :SS :SS :SS :SS

Jaz pa šauflam in šauflam in ... :SS :SS :SS :SS :SS

A mam zato dopust? Da kozlam od dela? Ali da kozlam od pijanščine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delo krepi :)

sam koga :doze:

delo krepa človeka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda so umirali zaradi dela ...

sma poglej gulage

pa gradnjo ameriške zeleznice

pa most na reki kwai..

ok nič pametnejšega mi ne pade na pamet zdele :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delo krepa človeka

delo kepa človeka. :)

drugače pa danes presenetljivo zaenkrat še nič. Nekaj je zagotovo narobe. Latentno narobe. huh. :SS

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda so umirali zaradi dela ...

sma poglej gulage

pa gradnjo ameriške zeleznice

pa most na reki kwai..

ok nič pametnejšega mi ne pade na pamet zdele :blush:

To je bilo prisilno delo. Pa še tam so umirali bolj zaradi grdega dela z ljudmi in bolezni kot samega dela. Kajti tudi obe ameriški železniški družbi nista ravno lepo ravnali s Kitajčki. Saj veš, več kilometrov proge je družba položial, večji je potem bil delež družbe pri dobičku. Za ostale pa tako nima smisla izgubljati besed. Človek-zver se je tam dodobra napil krvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi ne da se mi...

..delat <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ne vem koliko bom plačal.......... :SS

s kakšnimi 500 jurji za začetek bom povsem zadovoljen.. a ti sporočim transakcijskega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa danes presenetljivo zaenkrat še nič. Nekaj je zagotovo narobe. Latentno narobe. huh. :SS

evo. saj sem vedel. gaddamit. :angry:

naj gre vse skup v en velik praznični qrac. :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kakšnimi 500 jurji za začetek bom povsem zadovoljen.. a ti sporočim transakcijskega?

Ti se lahko zajebavaš :devil: jaz sem dal nekaj čez 40baksov :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vnete oci.

stoucen avto.

tecna baba.

stranke na sihtu tezijo.

abstinenca od neta.

abstinenca od kompjutra.

abstinenca od pjace.

abstinenca od zurk.

abstinenca od motociklizma.

kurc. treba bo vmret. :SS

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnji jutranji Tramal mi je požrl cel dan. Vedel sem, d ami ne bo del dobro, pa sem ga kljub temu vzel. Bomo raje ostali na preverjenem receptu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvita zadnja vrata na kanguju :SS

kupimnovapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se mi obeta še ene 4ure dela :SS

srečnež.. mene so nagradili s polnimi 8 urami.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se mi obeta še ene 4ure dela :SS

amater. :P :fredy: Jaz jih še najmanj osem natlačanim jutri. GADDAMIT. :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečnež.. mene so nagradili s polnimi 8 urami.. :doze:

Jaz sem rekel, delal, kaj bo pa potem..... :beer2: mogoče še naddure padejo? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!