Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Spet je jutro brez "zgodnje" jutranje kave, ker sem budilko uspešno pretentala, da je nehala zvonil .... in zdaj sem čist povožena :cry:

P šele sreda je .... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mal prevec spala danes in sem tud cist povozena...danes pa cel dan v sluzbi :SS

ampak bo pa dnar :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fax :angry2:

kot izobraževalna ustanova ali kot mašina ali kot vsebinski izpljunek te mašine ali kot faksimile? :hmm:

drugač pa pravzarpav nič. Aja razen tega, da je današnje razmerje kruh-salama bilo bolj švoh (pozabilkupitsalamopastareniblodovoljpress) :SS

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en teden že žrem amoksiklave 1000, pa nihče ne ve kaj mi je. samo to vejo da se na krvi vidi vnetje od kje pa nimajo pojma :blink: Kaj si tokrat želim gripe ali kaj podobenga, samo od tega imam samo občasno vročino in nič drugega zato :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkril celo tablco čokolade pod haubo na motorju avtomobila,seveda je bila lepo hrustljavo zapečena :blink:

prejšn teden je bil avto na servisu....mamu ,da mu jebem automehaničku... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekam velik :SS da nis v blaženem stanju? :lol1: aja, si moški :naughty:

pol pa manj jej :evilgrin: pa več sexaj :yea2:

:kva2: :kva2:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!