Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

naši genijalni upravljalci stavbe zahtevajo denar za skupne stroške kar brez pogodbe, posledično jaz in še nekateri že nekaj let ne plačujemo nič ker niso sposobni pripravit pogodbe, jaz pa na roko keša ne bom dajal, sploh če ne vem za kaj in po kakem ključu se preračunavajo stroški.

sedaj so se odločili da ne bodo odvažali smeti iz kesona in je keson zasut, smeti pa so dosegle že tudi plinsko cisterno. posledično plinarna zaradi požarne varnosti noče dostaviti plina dokler se ne spucajo smeti in posledično NI PLINA in torej tudi kurjave!!!!!! :angry2:

sedaj pa že celi dan panično hišnik in upravljalci okoli skačejo ker vsi pizdimo :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam apetita, zebe me ko psa, iz nosa mi tiče kot iz vodnjaka, v prsih me duši, v grlu žge ... :SS ... pa naj gre u tri PM ta kurac od prehlada :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS in pole prawjo da waso hre sam an bot na led ?!?! ... :lol1: :lol1: :SS :SS

ponavljat napake je božansko, ker rešitev že poznaš :yea1: :yea1: :yea1:

-----

@vale ... poklič drugič ... mam zdravilo zate ;) :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob pol sedmih, ko sem bil namenjen v službo, našel predrto kolo na avtomobilu. :SS :SS :SS

Še sreča, da rezervno ni bilo čisto prazno. :) Pol ure zamudil v službo :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!