Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Zdravljico se je treba do pondelka naučit,jebem ti šolo :SS :SS :SS

Nič lažjega B) : Na zdravje. Prost. Živjeli. Stolička. Cheers. Salud. To your health. Skall.

Še?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS jutranja megla na smučišču !!! pa ni blo videt niti 5m pred seboj !!!! :SS :SS :SS

gleženj :cry: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva dva mrtva motorista. Dva Hrvata v Samoboru. Shit! Shit!Shit!

RIP fanta

Gaddamit. :angry:

Drugač pa včerajšnja situacija: kot običajno pijem pivo v priljubljenem lokalu, zraven gledam hokej češka:suomi. In pol od nekod vletijo cigani s trobentami pa mi začnejo ružit v slušne organe. Pzdamtrna :angry: :angry: :SS :SS

Dekadenca. :fredy:

P.s.: So se pa kmalu pobrali. :devil: :fredy: :grim :whistle:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja lubica se je pa prehladila......sam kiha....nc ne pali..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mogoce ma pticjo gripo...:SS::SS::SS::SS::SS::SS:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi znal kdo Onkelnu PEPEtu na poljuden način razložit, zakaj ni teden sestavljen iz samih petkov popoldne, sobot & nedelj? :doze:

Sori, Kdo danes ne odgovarja na nagradna vprašanja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi znal kdo Onkelnu PEPEtu na poljuden način razložit, zakaj ni teden sestavljen iz samih petkov popoldne, sobot & nedelj? :doze:

To je nekdaj že bilo, a so uvedli demokracijo in na volitvah so zmagali ponedeljki! Ne me vprašat zakaj. Baje pa Mrkaić in Damjan nista imela nič s tem. Da ne bi bila diktatura ponedeljkov preveč očitna so se delili v pet frakcij. Sobota in nedelja sta lahko vse skupaj le nemo opzovali. Še dobro da imamo zakon o manjšinah... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!