Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Pa res no ... tile ministrski gospodje in gospe nimajo pojma o gospodarstvu in poslovanju :SS :SS

majo, majo... evo kmet... ops... ministr-ica je šla na kosilo v PP... evo kako se znajdejo v gospodarstvu... :lol1: (sej bom tud bruhu... )

ja bruhanje... neka čudna luna je dons.. 37 minut na šihtu pa se že dve stranki dereta tuki na razne ljudi... :blink: :SS :SS :SS :SS

post-3863-1140698340_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... totalni drekoslovni birokrati, ki so najbolj zadovoljni, če jih nategneš s papirjem, na katerem piše neumna obrazložitev, ki ničemur ne služi ... :SS

How troo. :doze: :SS

@ Vale: nekam dosti se strinjava zadnje čase. :hmm: Nekaj je zagotovo narobe. :fredy: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

How troo. :doze: :SS

Teta na vladni ustanovi je danes hotela, da ji fascikel pošljem po faksu ... (tole je sicer za v temo krohot), ampak je tudi žalostno... sem ji rekla, da če je normalna, da ji ne mislim 50 strani po faksu pošiljat, da bom dala na pošto ... in za to ji dopovedat sem rabila približno cel dan :angry: :SS

Jutri hoče še miljavžent izjav, ki ne vem kaj ji bodo ... mogoče jim sekret papirja manjka, pa ima fetiš, da si rit briše z mojimi podpisi :SS

@ Vale: nekam dosti se strinjava zadnje čase. :hmm: Nekaj je zagotovo narobe. :fredy: :lol:

A se kdaj nisva :hmm:

Na pir pridi .)

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se kdaj nisva :hmm:

Na pir pridi .)

Se strinjam. :grim

O glej pa res, spet se strinjava. :lol:

okej okej jeba z gužvo na šihtu se vleče že od lanskega novembra, čeprav bi po novem letu vsaj za kak mesec morala malo oseka nastopit. Kurac. :glare: :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda če mi zdaj kdo omeni 40 urni delavnik, ga prefukam ko prasico.

40 urni delavnik..... :D :P

:SS na delo za faks....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40 urni delavnik..... :D :P

mobigepl --> search: opravki --> vnos: prefukat TC-ja --> enter date: ob prvi priliki :devil: :P

Ne najdem boksarc za petek zvečer. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

--> vnos: pofukat TC-ja -->

you bring the vaseline... .) :P :lol:

i prefere this one..... :naughty:

:blush:

:SS trma.....

post-291-1140787924_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!