Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

z motorjem v pisarni, ....

To bo to... jaz ga običajno pustim na parkirišču, ker bi se drugače fino polomil, ko bi ga skušal spravit v pisarno :D :P

Hec .) .

Ene par solidarnostnih bruhcev :SS :SS :SS :SS

Upam, da mi je dano izpustit tako kalvarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl datum za twin horn pulo - kot že zadnji 2 leti spet na vikend ki bo delaven. bi kozlal pa ne morem rečt da sem pričakoval kaj drugega :cry: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl datum za twin horn pulo - kot že zadnji 2 leti spet na vikend ki bo delaven. bi kozlal pa ne morem rečt da sem pričakoval kaj drugega :cry: :SS :SS :SS

pizda stari boš mel ti sploh kaki vikend naslednjih deset let fraj? :hmm:

kozlam na nesposobne programerje, zaradi katerih se moram jutri že ob 7.00 v pisarni pojavit. :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda stari boš mel ti sploh kaki vikend naslednjih deset let fraj? :hmm:

ravno se je sprostil srem :grim

jutri moram spet v močvirje, se me danes skenslali če se tako izrazim, 5 min pred dogovorjenim terminom :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja laična diagnoza potrjena - potrgane mam kolenske vezi :angry2: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

naslednje mesece imam na programu intenzivne treninge, če ne bo boljše pa operacijo - JIPIIII :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že od zgodnjega jutra me boli glava. Ko pa sem na trenutke še poslušal komentatorja F1 Mirana A., me glava tako boli, da bi lahko :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!