Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

še vedno delam :SS :SS :SS :SS :SS :SS

zamudil pir in fuzbal :SS :SS :SS :SS :SS :SS

jebemti a sem omenil da grem po nov računalnik ker je ta kremenčkov odslužil svoje, se mu pri 100 MB coreldraw fajlu zmeša :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo dež :SS :SS

Služba :cry: :SS

Vse nori in vsi hočejo nekaj hkrati od mene :angry: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater... mi je crknil dvd player (ravno danes) in sem pol filma morala pogledat na računalniku :BUA:

ampak to še ni vse... se mi je zdelo, da bo počasi eno leto kar ga imam (garancija in to)... in obrnem sobo okoli za račun... in ga celo najdem.... AMPAK..... garancija mi je 18. aprila potekla (p.s. danes je 21.)!!!!!!!

:doze: :glare:

sem že rekla: "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" :rtfm: :rtfm: :angry2: :headbang: :headbang: :headbang: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IDIOTI NESPOSOBNI, KRETENI POFUKANI!!!!!! ob 12 bi moralo bit konec delovnega dneva, začel se je prijeten petek v senčki terase z mrzlim pivom ko en klic spremeni vse in zdaj bom srečen če bodo do 6. zjutraj vse pripravili kar rabim jutri preden grem delat!!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pa samo eno stvar sem prepustil drugim in jim je še to ratalo zajabat!!!! :slap: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pa še en :SS :SS :SS za jutrišnji dan ko bom delal medtem ko se bodo drugi vozili in potem uživali na pikniku z zastonj odojkom in roštiljado :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavoooooo mi bo razneeesloooo :headbang: :headbang: :cry:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nove gume bo treba čakat 10dni :BUA: :BUA: :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22.04.2006

V Ljubljani vlomili v trgovino in ukradli motorna kolesa Yamaha

Dne 22.3.2006 okoli 02.49 ure je bilo vlomljeno v trgovino KMC Yamaha d.o.o. Ljubljana, Dolenjska c. 242/c in odvzeti trije novi cestno - dirkalne motorji znamke Yamaha in nekaj opreme.

- motorno kolo Yamaha YZF-R1, rdeče barve s spodnjim okvirjem srebrne barve, letnik 2006, št. šasije JYARN126000003588, oznaka motorja N509-037165, teže 194 kg

- motorno kolo Yamaha YZF-R6 ROSSI, rumeno črne barve (ena stran rumena, druga črna), letnik 2005, št. šasije JYARJ095000008328, oznaka motorja J509E-018961, teže 183 kg

- motorno kolo Yamaha YZF-R6R, rdeče bele barve, letnik 2006, št. šasije JYYARJ111000005087, teže 161 kg

- najmanj dve motoristični jakni Yamaha, črne barve, L in M konfekcijske številke

Podjetje je oškodovano za okoli 7 MIO SIT.

Operativno-komunikacijski center

Generalne policijske uprave

Jaz nevem no, kar na bruhanje mi gre :SS , naj si barabe zaslužijo denar pol pa si ku..a naj kup motor ne pa da krade :angry:

Doma imam motorje zaklenjene s tremi ključavnicami zaradi teh srak kradljvih pa še 3 bom nabavla.

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!