Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Čeu tri ure izpit, učiu sm se celo noč, pa še zmer nč ne znam! :rtfm: :rtfm: :rtfm: :SS :SS :SS :SS :SS :headbang: :headbang: :headbang: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponedeljek :SS

Dež :SS

Mraz :SS

Zaspana :SS

Nočne more :SS

Prezentacija še ni narejena :SS

... pa še marsikaj bi se našlo :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrgggggggggrrrrrrrrrrr

:BUA: :BUA:

spet boli, pa še injekcija spet direkt pod pogačico

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dobro uro se peljem iz LJ v takem dežju da nisi videl 5 m pred sabo. vozim v koloni po hitri špuri med 80 in 100 km/h ker se tovornjaki veselo prehitevajo, za ritjo pa ena gospodična v črnem meganu z kreeeeepko premalo varnostno razdaljo. pri odcepu za dramlje jo črn polo ali lupo (mislim da polo) prehiti PO DESNI :eek: in se vrine za mene na cca 3 m varnostne razdalje. ko se v hrib proti prvim tunelom razširi na tri pasove pospešim na 140 kar je bila še zadnja relativno varna hitrost glede na to da je voda stala na cesti in se mu umaknem. mlad tip z verjetnim kompleksom 1.0 mašine in malega avta (in še česa zgleda) veselo izkoristi šanso da mu bo končno enkrat ratalo prehitet BMW-ja in pospeši z 150+ km/h mimo. dobrih 100 metrov naprej kjer začne cesta proti tunelu rahlo zavijat naenkrat vidim velik oblak vode in ta avto ki se veselo suče po cesti in odbija mad ograjami dokler ne obstane pol na desnem robu ceste, pol na travi pred tunelom, po celi cesti pa ležijo odbijači, luči in ostalo iz njegovega avta. :slap:

zmanjšam hitrost, vklopim vse 4 žmigavce in se počasi peljem mimo njega on pa cel bled sedi v avtu nepremično. upam da mu bo to lekcija, če nebi bila cesta tam popolnoma prazna bi verjetno končal pod tovornjakom. :angry:

ah jebi ga - še en dan na slovenskih cestah :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnji sneg v mojih koncih :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

http://foto.volja.net/user_galleries/uleja...no/norm_vrt.jpg

http://foto.volja.net/user_galleries/uleja...no/norm_vrt.jpg

http://foto.volja.net/user_galleries/uleja...norm_zvecer.jpg

Smo pa na višini 750 metrov!!!

LP Burnout

Popravljeno . Popravil Burnout
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pzdamtrna celo dopoldne ni tajnice (sori - poslovne sekretarke :wacko: ), pa se moram na gaddamit telefone oglašat :angry: :angry: KOT DA MAM CAJT ŠE ZA TO!!!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezhrbtenične brezjajčne evglene s kompleksi, ki jih zdravijo s poniževanjem in soljenjem pameti drugim :SS :SS :SS :SS :SS

Naj živi demokracija! :SS

In svoboda govora! :SS

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezhrbtenične auslanderske brezjajčne evglene s kompleksi, ki jih zdravijo s poniževanjem in soljenjem pameti drugim :SS :SS :SS :SS :SS

Naj živi demokracija! :SS

In svoboda govora! :SS

In Titej. B)

Gaddamit spet nekaj po dežu smrdi. :glare: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater :angry2: a spet uliva :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!