Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Še kar sm na šihtu :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da je tako lep dan in sem zelo zelo dobre volje, mi gredo nekatere stvari na tem svetu kr fajn na živce.... :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eetaq sem jaz edina, ki si cez vieknd zapomni, da smo se zmenili da bo danes ob osmih sestanek.... :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS za včeraj:

1. Nosim stvari gor iz garaže, vrata v stanovanje pustim odprta. In kar naenkrat se pred vrati namala đankur in začne nabijat: Oprostite vas lahko malo zmotim: Sem iz zavoda za usposabljanje slepe in slabovidne mladine iz Kamnika (???) sem študent strojništva (???) nimam sredstev za preživljenje, sem na cesti. A mi lahko date neki dnarja.

Zdej pa že slepo in slabovidno mladino izrabljajo :SS :SS :SS

2. Na poti po Misho v službo en črn BMW 745d s temnimi stekli na 500m ceste naredi skoraj tri prometne nesreče. Le prisebnosti nasproti vozečih voznikov se gre zahvaliti, da ni bilo smrtnih žrtev.

3. Se popoldne peljemo v BTC. Čakamo na parkplac, ker nimamo klime so vse štiri šipe dol in že sta v avtu dva para ciganskih rok in dve ciganski glavi, ki ponujata zlatne prstene :SS :SS :SS

4. Ob polnoči me kliče matka, da so ji z avta spizdili tablice. Pri tem so naredili "totalko" iz prvega odbijača.

Svašta.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS za včeraj:

1. Nosim stvari gor iz garaže, vrata v stanovanje pustim odprta. In kar naenkrat se pred vrati namala đankur in začne nabijat: Oprostite vas lahko malo zmotim: Sem iz zavoda za usposabljanje slepe in slabovidne mladine iz Kamnika (???) sem študent strojništva (???) nimam sredstev za preživljenje, sem na cesti. A mi lahko date neki dnarja.

Zdej pa že slepo in slabovidno mladino izrabljajo :SS :SS :SS

2. Na poti po Misho v službo en črn BMW 745d s temnimi stekli na 500m ceste naredi skoraj tri prometne nesreče. Le prisebnosti nasproti vozečih voznikov se gre zahvaliti, da ni bilo smrtnih žrtev.

3. Se popoldne peljemo v BTC. Čakamo na parkplac, ker nimamo klime so vse štiri šipe dol in že sta v avtu dva para ciganskih rok in dve ciganski glavi, ki ponujata zlatne prstene :SS :SS :SS

4. Ob polnoči me kliče matka, da so ji z avta spizdili tablice. Pri tem so naredili "totalko" iz prvega odbijača.

Svašta.

Tadej

Oprosti Tadej, ampak ti si se v prejšnjem življenju res nekomu fajn zameru ... si namreč oseba, ki se ji zgornje stvari nenehno ponavaljajo in dogajajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS za včeraj:

1. Nosim stvari gor iz garaže, vrata v stanovanje pustim odprta. In kar naenkrat se pred vrati namala đankur in začne nabijat: Oprostite vas lahko malo zmotim: Sem iz zavoda za usposabljanje slepe in slabovidne mladine iz Kamnika (???) sem študent strojništva (???) nimam sredstev za preživljenje, sem na cesti. A mi lahko date neki dnarja.

Zdej pa že slepo in slabovidno mladino izrabljajo :SS :SS :SS

2. Na poti po Misho v službo en črn BMW 745d s temnimi stekli na 500m ceste naredi skoraj tri prometne nesreče. Le prisebnosti nasproti vozečih voznikov se gre zahvaliti, da ni bilo smrtnih žrtev.

3. Se popoldne peljemo v BTC. Čakamo na parkplac, ker nimamo klime so vse štiri šipe dol in že sta v avtu dva para ciganskih rok in dve ciganski glavi, ki ponujata zlatne prstene :SS :SS :SS

4. Ob polnoči me kliče matka, da so ji z avta spizdili tablice. Pri tem so naredili "totalko" iz prvega odbijača.

Svašta.

:SS :SS :SS :SS :SS

Tadej

:SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti Tadej, ampak ti si se v prejšnjem življenju res nekomu fajn zameru ... si namreč oseba, ki se ji zgornje stvari nenehno ponavaljajo in dogajajo ...

ej,

tole sem pa hotel jaz napisat.

si mi snedla s tipkovnice.

tadej, keep it up! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slabem mesecu spet na fitnes :yes: kaj si nor kwa me je sjebalo :SS jutri pa na pecikel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je kar :SS ratalo, ko sma biciklirala po vročini ob 12h..... kaj si ti nor - števec mi je na biciklu pokazal 36°C, pa pomoje bi še kar rastel...... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS

še polovicaaaaaaaaaaaaaaaa :krneki: kdo bo to zdržu :doze: :SS

Sej maš fejst fanta k ti stoji ob strani :)

Drugače pa, mimogrede, vedno hujš bo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!