Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Mater, pa kaj je folk dans tako tečen?!

A ni bil včeraj vremensko obremenilen dan? Al je danes tudi?????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, pa kaj je folk dans tako tečen?!

A ni bil včeraj vremensko obremenilen dan? Al je danes tudi?????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

po mojem ima pri tem spet Cegnarjeva prste vmes :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes šel v LJ na Tivolsko, trgovalni račun odpret in sem bil samo 40min v LJ ampak (ne mi zamerit) ko sem videl ta zmešan narod :blink: mi je šlo na :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo tle gor u skin hedu?.......tle okol se pravi da so NACISTi če je to res pa.... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil fiftyč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proklete laibaške mlekarne. Mleko moral odpirat s kombinirkami. :glare:

Včeraj je pa res moralo bit živo. Že navsezgodaj mleko :eek: .

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes šel v LJ na Tivolsko, trgovalni račun odpret in sem bil samo 40min v LJ ampak (ne mi zamerit) ko sem videl ta zmešan narod :blink: mi je šlo na :SS

Saj ti verjamem -vsak kmet res ne prenese mestnega zivljenja-tko pac je ,ti kr raj na kmeth vstan da ti nav slabo pa lep dan

Saj ti verjamem -vsak kmet res ne prenese mestnega zivljenja-tko pac je ,ti kr raj na kmeth vstan da ti nav slabo pa lep dan

Al pa ves kaj ti predlagam,drugič ne prec do tivočske it,probaj začet mal bolj na začetku Ljubljane (predmestju),nekaj casa hodi samo do tam pol pa probaj pocasi proti centru prestolnice,ampak res pocasi,ce bos videl da ti ratuje slabo pa se vrni za ene par km nazaj pa spet znova ,saj bo slo caw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti verjamem -vsak kmet res ne prenese mestnega zivljenja-tko pac je ,ti kr raj na kmeth vstan da ti nav slabo pa lep dan

Al pa ves kaj ti predlagam,drugič ne prec do tivočske it,probaj začet mal bolj na začetku Ljubljane (predmestju),nekaj casa hodi samo do tam pol pa probaj pocasi proti centru prestolnice,ampak res pocasi,ce bos videl da ti ratuje slabo pa se vrni za ene par km nazaj pa spet znova ,saj bo slo caw

Hočeš kaj povedati.....pa ravno ti ko si z Jesenic :whistle:

Pa če je MB za tebe kmetija :slap: , potem so Jesenice kaj...............hlev :? :whistle:

Lp :)

Sicer pa sem v centru LJ delal 3 leta, tako da......lastne izkušnje pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po devetih dneh zopet na šiht :angry2:

Šlekapac.... :P

U jebemti, saj jaz sem tudi v isti kaši.... :blush: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!