Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Hočeš kaj povedati.....pa ravno ti ko si z Jesenic :whistle:

PREVERJENO - petru1 ni nč slabo če pride v Ljubljano :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebem mater NLB na Tavčarjevi 7 in NLB na splošno.

5. v mesecu je eden od plačilnih dni. Od 5. šalterjev so odprti le trije. In sicer: INFORMACIJE, PLAČILNI PROMET ZA PRAVNE OSEBE IN SP in ZA NAVADNO RAJO.

Pred šalterjem za NAVADNO RAJO nas čaka 19. Po 20 minutah čakanja vprašam na šalterju INFORMACIJE, zakaj ne odprejo ša kakšnega šalterja. V odgovor dobim neke čudne kretnje. Potem vprašam, če je še premal gneče, pa v odgovor dobim čudne kretnje s kislim nasmeškom.

Po dodatnih 25 minutah sem na vrsti.

Denar, ki sem si ga zaslužil čakam v vrsti kot, da ga daje banka tko za njeno dobro. Za svoj denar moraš ponižno čakat. MRŠ!!!

Zdej bom moral pa še pol ure dlje ostati na šihtu, da ne bodo šle ure v minus. Zuni pa fu lsonce, pa še 3M je danes.

:SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus Tadej, zamenjaj že banko, če se ti tukaj kronično dogaja krivica. Jaz tudi nisem bila zadovoljna z NLB, pa sem pač brez večjega cirkusa zamenjala banko. Ker pizdakanje po forumu ne bo odprlo nobenega šalterja na NLB.

Če že nočeš uporabljat bankomatov in drugih zadev, ki olajšajo bančno poslovanje. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahi in fuzbal... :headbang:

Pa ne mores za Lahe navijat... :SS :SS

res ne :grrr

PjM :SS

še ob kišto pira sm zaradi njih :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezus Tadej, zamenjaj že banko, če se ti tukaj kronično dogaja krivica. Jaz tudi nisem bila zadovoljna z NLB, pa sem pač brez večjega cirkusa zamenjala banko.

A na drugih bankah bo pa kej boljši?

Če že nočeš uporabljat bankomatov in drugih zadev, ki olajšajo bančno poslovanje. :doze:

Ravno zaradi lajšanja bančnega poslovanja uporabljam gotovino. Pač vsakega petega stisnem zobe in grem v vrsto čakat. Sam dons je blo pa too much.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, meni dvig gotovine na bankomatu vzame manj kot 5 min. Pa še prakatično za vsakim oglom je.

In, ker sem zamenjala banko, tudi provizije za dvig gotovine na kateremkoli bankomatu ne plačam.

In to sem imela v mislih, ko sem omenila stvari, ki olajšajo bančno poslovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to sem imela v mislih, ko sem omenila stvari, ki olajšajo bančno poslovanje.

Še moje misli o olajšanem finančnem poslovanju na temo kartic.

Leclerc na blagajni. Ata pred mano s polnim vozičkom dobi račun. Da eno kartico ne prime, da drugo kartico neki ne štima. Tretja kartica prime, ata seže v varžet po očala za na blizu, da bo lahko vtipkal kodo. Ata vtipka napačno kodo, ata išče kam je odložil očala za na daleč...... Pa tako stojimo še dodatnih 10 minut na blagajni. Kartica "Cankar" pa zmeri prime.

Sobota na tržnici pri mesarju. Brhka dama kupi en kotletek in potem 312 SIT plačuje s kartico. Mesarju (je še stare šole) se da iz oči razbrat, da jo v mislih pošilja v rodne kraje.

Sreda 3M gremo na sladoled. Pa se kakšen spomni, da skoči samo še na bankomat :kva2:

Smo spomladi kupovali LCD TV, pa je dal prodajalec na vse možne popuste še dodatnih 3% na plačilo z gotovino. V Elisi je bilo enako, ko smo kupovali ta malo Yamahco, v Foto Tivoliju enako, pa še kje,....

Ah kje so tisti časi, ko si na šihtu konec meseca dobil kuverto s cekini in ni blo treba na banko.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vem, da je komaj sreda :? , a že celi teden se mi zdi kot en sam petek 13. :SS!

Dopust še daleč :cry: , izpit vedno bližje :devil: , časa za učenje 0 :angry2: , pa še weekend slabo vreme napovedano :devil: , pa kaj naj še bo????' :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!