Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

..pop*****,.... material zamuja... nekoga bo treba u rit nabrcat :fight2: :angry2: :angry2: :angry2:

kot vedno nisi edini :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri motoristi :SS :SS :SS :SS :SS

pa naj kdo reče da nekateri mečejo(mo) slabo luč na vse ostale - skoraj vsak meče slabo luč, le v različnih oblikah in je še čudno da obstaja še vsaj malo "pozitivnega" ugleda!

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu pa bruhec?! To je pa ja fino :OK: ... držim pesti :OK:

fino bi bilo, če bi ga že naredila... imajo tako glupa vprašanja, da ne vem, če bo ratalo - mi bojo še izpit za avto vzeli :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne vem ali naj pišem v Vtise ali naj bruham.

Se peljem danes okoli 6h iz službe in sicer iz Šk. Loke v smeri proti Žirem. V " poljanskem" ovinku mi nasproti prileti projektil, maximalno položen, hitrost med 150 do 170 km/h. Znamke motorja nisem imel časa videti, videl sem ga le za hip, slišal sem udar zvoka in čutil sunek vetra. Sredi ovinka, kjer je odcep za čistilno napravo, čepi model z kamero in snema.

V izhodu iz drugega ovinka v "poljansko" ravnino opazim med avtomobili hiter motor(drugi). Ker ga izgubim izpred oči pričakujem, da bo obrnil in jo pičil nazaj. Čez nekaj sekund ga opazim, nato srečam.

Rdeče bela R6 v polnem pospeševanju proti ovinkoma.

Zakaj že? Aja, ja za DVD vendar in za bahanje pred slinasto in mozoljavo publiko.

Ma je** vas DVD v puhlo glavo.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fino bi bilo, če bi ga že naredila... imajo tako glupa vprašanja, da ne vem, če bo ratalo - mi bojo še izpit za avto vzeli :unsure:

Še vedno ti ostane izpit za pecikl. :grim

Ampak ne pozabi na čelado. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene par motoristov ga je tako pošteno mimo mene pritegnil, da je TZR-ko kr zamajal, jst sm se pa skor usral :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ti ostane izpit za pecikl. :grim

Ampak ne pozabi na čelado. :P

najmanj škode bo, če kar s čelado pešake okrog letam, ne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, jest pojma dopust in morje že drugo leto ne poznam :SS. Samo fax, zdej pa služba, tudi sobote in nedelje. Pa če bi bil vsaj kakšen pameten denar :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!