Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

učit se moram....

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :wallbash: :wallbash: :wallbash: :cry: :cry: :SS :SS

somebody shoot me!!!!

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učit se moram....

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :wallbash: :wallbash: :wallbash: :cry: :cry: :SS :SS

somebody shoot me!!!! lp alena

Can I??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakšnimi ljudmi moram delat :SS Moj sodelavec je namreč izjavil, da se je smejal, ko je videl padec enga motorista s suzukijem. Ne vem kako more sploh kej takega rečt. Ne vem zakaj ga nisem užgal. Sej se mu vidi da je ves črn (death metalc), zame pa je ena navadna gnida.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakšnimi ljudmi moram delat :SS Moj sodelavec je namreč izjavil, da se je smejal, ko je videl padec enga motorista s suzukijem. Ne vem kako more sploh kej takega rečt. Ne vem zakaj ga nisem užgal. Sej se mu vidi da je ves črn (death metalc), zame pa je ena navadna gnida.

Njegovo sliko nalimaj tukaj.... mogoče ga pa srečamo kdaj :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

debili na LPP-ju za homologacijo, k rabjo tooooooooooooooooooooooooooook cajt da napišejo v tist homologacijski kartonček, da ma motor 25kW :SS :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kakšnimi ljudmi moram delat :SS Moj sodelavec je namreč izjavil, da se je smejal, ko je videl padec enga motorista s suzukijem. Ne vem kako more sploh kej takega rečt. Ne vem zakaj ga nisem užgal. Sej se mu vidi da je ves črn (death metalc), zame pa je ena navadna gnida.

Upam, da si na kaki drogi. Ker drugače si te nebuloze ne znam racionalno pojasniti. :glare: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

AJA!!!! :slap: Seveda si jo znam - sori stari! :friend1: Razjasnitev tega misterija se skriva v kombinaciji črk "I", "M", "B" in "O".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!