Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

cel dan na sejmu v celju, pa takoj v pisarno delat zdaj se ga pa še napit ne morem ker morem jutri vstat ob 6.30 :eek: pa spet cel da delat, v nedeljo pa spet v celje itd......... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cel dan na sejmu v celju, pa takoj v pisarno delat zdaj se ga pa še napit ne morem ker morem jutri vstat ob 6.30 :eek: pa spet cel da delat, v nedeljo pa spet v celje itd......... :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Velecenjeni kolega, naj ti bo v oporo, da te sindikat BBB razume in podpira. :grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velecenjeni kolega, naj ti bo v oporo, da te sindikat BBB razume in podpira. :grim :beer2:

Sem te videl v tej temi :hmm: in sem že misli, da je piva zmankalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te videl v tej temi :hmm: in sem že misli, da je piva zmankalo....

Iz zanesljivih virov vem, da apokalipse še ne bo tako hitro. B)

Drugač pa ob njegovem koncu na pretekli teden še zadnje kozlanje za hastalavista: :SS fakof :SS

:grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zobar danes, ob desetih zjutrej...fuck pr fucku.... :SS Posledično odpade vožnja z mopedom vsaj za nekej dni... :SS Od zdej naprej hodm k zobarju vsaj enkrat na mesec, če ne drujga, da mi jih prečekira :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!