Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

za 350k SIT lahk kupiš srednjo šolo, za enkrat več fax....

pies: zvedla prejšnji teden...me je mel mal za :SS, ampak če ti bo to pomagal... B)

takoj kupim faks. .. pošlji mi info na PM ...

aja, :SS zarad tega, ka sm že 34 ur budn in v pogonu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj mi grejo na :SS ljudje in zenske .) (ups, malce me je zaneslo, tukaj moramo bruhati :D ), ki pritisnejo na gumb za priziganje zelene luci za pesce, potem pa grejo cez cesto pri rdeci...

Zaradi tega stoji cel kup avtomobilov na rdeci, potem pa ne gre noben cez prehod :SS ...Da ne omenjam porabe goriva pri speljevanju, pa obrabe zavornih ploscic pri bremzanju..... Skratka cel kup ekoloskih problemov...

Pa kaj je vam IDIOTI;A je res tako tesko pocakati tistih par sekund? Ce pritisnes na gumb, pocakaj, ce pa mislis skakati cez rdeco (kar ponavadi delam jaz, sploh ponoci, ko ni pretiranega prometa :) )ne pritiskaj gumba... A je res treba misliti samo na lastno rit, pa cisto nic na druge... Saj ni cudno, da gre cel svet expresno v kurac... :SS

A je res treba ta svoj ego kazati na vsakem koraku... :SS

Pa to s semaforji je se najbolj beden primer.... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo vreme, pa ni časa za motor, šit že 1 teden nisem niti sedel na njem, pa jutri tudi cel dan delam :cry: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem vedla da bi se mogla na Petrovem brdu obrnit in it nazaj po isti poti :angry: ....

....:SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti prfuknjeni "motoristi", ki spravljajo v nevarnost sebe in pa druge :BUA: , ko sekajo ovinke :devil: ; kva bi jaz takim nardila..............................; za popiii...dit :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boste uganili - cel sončen teden, cel sončen vikend in niti minute pavze od dela. pa je šel spet en vikend u 3PM in skoraj 14-dnevna abstinenca se nadaljuje :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS ma saj to ni niti za :SS to je za :cry: pa šus u glavo!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa koliko krat naj vam še rečem, da mi ne prehitevat v nepregledne ovinke. Enkrat me bo eden zapel. Ampak če preživim, mu bom glavo snel :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En boskur & Co v starem BMW 525i karavanu, ki je v petek ob 19:45 pred zadnjim vhodom v City park kazal kolegom, kako gre ta avto na pošrek in pol več ni mogel ustavit pred prehodom za pesce. Še sreča, da je imel namesto avspuha prduljo in tudi "didlu" je prbijal skozi odprta okona, da smo lahko spizdili dol s prehoda predno je koga zbil.

Uspel je ustaviti 5m za prehodom. Ko je videl, da ni nikogar zbil in da proti njemu tečeta dva, ki jima je prekipelo, je spet pohodil do daske in pokazal (med folkom in parkranimi avtomobili) kako gre njegov auto na pošrek.

Ma za :SS :SS :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

ravnokar pregledujem dobavnico-smo že dobil : robo z božičnim motivom!!

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtna opravila, pospravljanje kletno-garažnih prostorov NA PREKRASEN NEDELJSKI DAN :SS :SS :SS

Pranje, kuhanje, pospravljanje, menjava posteljnine, službene obveznosti in vse ostalo po spisku na ZAFUKAN NEDELJSKI DAN

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS Nezmožnost dogovora, da se ne dela tega:

Pranje, kuhanje, pospravljanje, menjava posteljnine, službene obveznosti in vse ostalo po spisku

niti tega:

Vrtna opravila, pospravljanje kletno-garažnih prostorov

NA PREKRASEN ZAFUKAN NEDELJSKI DAN

P.S.: ManuMeBoPoRilcuPress :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jutr mam en izpit... :SS

za tole pa ne vem al bi dal v vomitorium al v nasmeh... :hmm: ...nekatere zenske mislijo da lahko recejo vse kar jim pase, pa bomo dedi sam gledal pa nic rekl... :SS

...pol se pa zgodi tole:

<zok[mf]> !seen VanNirvy

<espresso> VanNirvy (nevermind@mb9-70i.dial-up.arnes.si) was last seen quitting from #glasujzame.com 7 hours, 56 minutes ago stating ({"He} fuckin' hates me...\").

:lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!