Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Rešitev v eni besedi: intravenozno B)

Nop, tudi ne bo šlo, ker non stop skače v in iz pisarne, bi jo mogli privezat in bi me lahko obtožila fizičnega nasilja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop, tudi ne bo šlo, ker non stop skače v in iz pisarne, bi jo mogli privezat in bi me lahko obtožila fizičnega nasilja ...

Potem pa mislim, da vsi nasveti ostalih modrecev ne zaležejo, in da moraš poskusit z nasvetom vzhodnoblokovskega kmeta: prefukat do podna! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je pa kuzla alergična na svinec. Malokdo ni.

Ijoj, nohte grize ... :devil:

Sej sem vedela, da bo Pepe imel pravi nasvet :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa mislim, da vsi nasveti ostalih modrecev ne zaležejo, in da moraš poskusit z nasvetom vzhodnoblokovskega kmeta: prefukat do podna! :grim

Ne morem, ker potem bom jaz grda izpadla :P ... bom jaz to raje s svincem v rokavičkah :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem, ker potem bom jaz grda izpadla :P ... bom jaz to raje s svincem v rokavičkah :devil:

Pozab rokavičke......kol v roke....pa po hrbtu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozab rokavičke......kol v roke....pa po hrbtu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TO JAAAA!!! Še boljše so pa vile!!! AUFBIX! Čreva na plot!!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JAAAA!!! Še boljše so pa vile!!! AUFBIX! Čreva na plot!!!!! :yea2:

Zmešani Štajrci.......pa kaj so vam čreve tok pr srcu.....a ni lepši zvok.....k poči hrbtenica......pa ko se drobijo rebra,.........pa krik, ko počijo jajčka....... :devil: :devil: :devil: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmešani Štajrci.......pa kaj so vam čreve tok pr srcu.....a ni lepši zvok.....k poči hrbtenica......pa ko se drobijo rebra,.........pa krik, ko počijo jajčka....... :devil: :devil: :devil: :krneki:

Čreve so super ... lahko krvavice narediš :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čreve so super ... lahko krvavice narediš :grim :devil:

Raj mam prtenke :OK: :OK: :OK:

Sam.......a niso te iz debelega črevesa :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Ma kokr kol........štajerci so obremenjeni s črevami......nič čudnega, da jih skos neki napenja :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj mam prtenke :OK: :OK: :OK:

Sam.......a niso te iz debelega črevesa :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Ma kokr kol........štajerci so obremenjeni s črevami......nič čudnega, da jih skos neki napenja :devil: :devil: :devil:

Tudi za prtenko je potrebna čreva ... debela seveda ... najboljša je sončnica ...

Bom jaz tebe nekam napela ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za prtenko je potrebna čreva ... debela seveda ... najboljša je sončnica ...

Bom jaz tebe nekam napela ... :devil:

Nič se trudit.....me že nekaj časa napenja.....pol pa take čudne zvoke spuščam.........

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Dej raj kako "prtenko" zrihti......pridem preverit kvaliteto mesarja :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se trudit.....me že nekaj časa napenja.....pol pa take čudne zvoke spuščam.........

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Dej raj kako "prtenko" zrihti......pridem preverit kvaliteto mesarja :OK: :OK: :OK:

Prtenk ne rihtam spljoh za druge ... so tako redke in dragocene, da jih konzumiram izključno v najboljši družbi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opozarjam Klimbroide vseh dežel, da je tole spoštovana ustanova po imenu Vomitorium in ne nek zanikrn Domus Flatulentiae. Toliko v vednost in ravnanje. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domišljav in prepotenten folk... :SS :SS

:yes: :yes: :yes:

To je pa res razlog za kozlanje :SS ...ampak za enga malega kozlevčarja samo...za več nimam cajta zdele, :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!