Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

In spet prezentacija in glupi ibercug gor vlačit. :glare: :wacko: :angry: :SS :SS :SS :SS :SS

Zdaj vem, zakaj naj bi tudi jaz danes zjutraj srajco likala... Če bi bila 'ta prava baba', seveda :D :D :D

:SS :SS :SS :SS na uniforme... tudi in predvsem na ženske, ker sem vsako jutro slabe volje, ko je treba najlonke gor navlečt, pa lepe čovnčke, pa tak drek...

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crknila razsvetljava v spalnici :SS

Crknila telefonska linija :SS

Zamašil se je odtok na pomivalnem koritu :SS

Popizdil sem :SS

Naj gre vse u 3PM :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry:

Pa sem prisegel, da ne bom več... :angry: :angry:

Peesda, pa kaj mi je bilo tega treba;

kolegu obljubil, da mu prenaložim laptop -> DVD pogon je imel v k*rcu; zamenjal z mojim -> zdaj pa je osnovna plata gagnla na laptopu...

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te razveselim, ni plata ampak cpu... bomo ju3 zriktali :OK: :OK: :OK: :OK:

:OK:

Si opazil, da imam končno net doma? :OK:

No, vseeno še en :SS na izkušnjo... Nikad više.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crknila razsvetljava v spalnici :SS

Crknila telefonska linija :SS

Zamašil se je odtok na pomivalnem koritu :SS

Popizdil sem :SS

Naj gre vse u 3PM :SS

Usposobil vso to klump robo z velikimi mukami.

Telefon celo s pomočjo iz žabarije. Zgleda, da dela samo, če me kličejo pametni.

Lobo in Šokac: bognedaj v pomivalno korito :SS :SS

Ni bojazni. Tega še v življenju nisem počel. Školjka jih pa je že fasala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti iz Kr proti Jeprci pred križiščem z neprednostno cesto Druovka/Žabnica se mi je zgodilo tole.

Nasproti vozeči WV Transporter spredaj levo klecne in od peste in zavornega diska začno leteti iskre. Levo kolo poskakuje po cestišču, počasi prečka sredinsko črto, oplazi megana, ki mu rahlo spremeni smer in ga usmeri proti pred mano vozečemu Audiju A3. Na mojo srečo se voznik ni znašel in ni kolesa obvozil, imel je dovolj prostora med nasproti vozečim Transporterjem in kolesom, ki je imelo večjo hitrost od kombija.

Voznik A3 je le zaviral in ujel kolo na sredino maske, ki se je razletela.

Če bi se A3 izognil kolesu se mogoče jaz nebi :SS

Kaj pa če je bil voznik kombija pri enem od vulkanizerjev na menjavi letnih/zimskih gum in so mu pozabili privijačiti kolo.

Previdno v naslednjih dneh

:SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti, o delo, da si me danes melo. Celih 12 ur, če seštejemo efektivo, ki mora kajpak biti do potankosti vpisana. :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Sicer pa, zakaj bi današnji dan bil kaj drugačen od včerajšnjega, pa predvčerajšnjega? O res, le zakaj? Pa zakaj, pa zato. Tralalalalala. Bla bla. :) Bljak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry:

Pa sem prisegel, da ne bom več... :angry: :angry:

Peesda, pa kaj mi je bilo tega treba;

kolegu obljubil, da mu prenaložim laptop -> DVD pogon je imel v k*rcu; zamenjal z mojim -> zdaj pa je osnovna plata gagnla na laptopu...

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:SS :SS :SS

čestitam. trenutno imam zase na mizi Macintosha, ki je pravo olajšanje, na moji drugi in tretji mizi pa se inštalirajo štirje PC-ji ... in z dvema je nekaj malce narobe.. .juhu hu

no, če bom kozlal, bom na PC-je :SS

Mac Mini je pa zakon :wub:

Hvala ti, o delo, da si me danes melo. Celih 12 ur, če seštejemo efektivo, ki mora kajpak biti do potankosti vpisana. :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Sicer pa, zakaj bi današnji dan bil kaj drugačen od včerajšnjega, pa predvčerajšnjega? O res, le zakaj? Pa zakaj, pa zato. Tralalalalala. Bla bla. :) Bljak.

Pa zakaj ravno ti, zakaj ne jaz?

shit, pozabil - jaz tudi :SS

in še nekaj takih dni se obeta ... sploh ne vem, kdaj se ga bomo mel icajt ornk fsipat za dečember. .. aja, šti - saj se ne smem :SS

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitam. trenutno imam zase na mizi Macintosha, ki je pravo olajšanje, na moji drugi in tretji mizi pa se inštalirajo štirje PC-ji ... in z dvema je nekaj malce narobe.. .juhu hu

no, če bom kozlal, bom na PC-je :SS

Mac Mini je pa zakon :wub:

MacSym, izgubljeni brat od MacGyverja :lol:

Kozlam na enormne količine dela, ki ga ne bo nihče plačal. :SS :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS Na vse tiste modele in imbote, ki se v vsakdanjem življenju sprenevedajo, govorijo in zatrjujejo eno, v praksi pa odreagirajo, povsem drugače. :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS Na vse tiste modele in imbote, ki se v vsakdanjem življenju sprenevedajo, govorijo in zatrjujejo eno, v praksi pa odreagirajo, povsem drugače. :SS :SS :SS

Welcome!

IPB Slika

(ups, napačna tema) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na folk, ki se ima za izbrance in edine pametne na celem svetu, vsi ostali pa s(m)o itak imboti... Fakof!

:SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!