Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

danes popolnoma nič. Lahko pa povem, da sem v soboto zvečer skoraj vomitiral po Ljubljani, pa niti ne od kakšne alkoholne preplašenosti, bolj od tega, ker mi nekaj ni baš štimalo v želodcu. Hja, do vomita potem ni prišlo, je pa ostal tisti občutek... prav tisti, katerega na jb itukaj masovno obelodanjali.

Skratka, bilo je, kot bi me nekdo od znotraj, iz lastnega želodca, dražil z najbolj neprijetnimi prijemi. Ni bilo sunkovito, trajalo je ves čas, kar nekaj ur. Obenem sem čutil takšno bledikavo slabost tudi po vse mtelesu. In vsake toliko se mi je malček spahnilo, da je v ustih in še kje nastal tak rezek vonj in okus po nekakšni kislobi. No, tista kislobnost je potem povzročala še dodaten gnus, zato je bila prvotna slabost še močnejša.

Vse skupaj sem rešil tako ,da sem hitro zaspal, lepo toplo ovit in pokrit.

Drug dan mi ni bilo več do vomitiziranja. Hvalabogu, saj sem moral it v Lipico na kofe :)

No, kljub temu - na mnoga uspešna bljuvanja tukajle za :SS s Titom naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma da mi gre po tem pr let samo na zrak it to najmanj 250km/h, tolk se za njega matram.

ehmmm... kaj?!? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehmmm... kaj?!? :?

Prevod: Glede na veličino dobrega dela, ki ga bom opravil za svoj motocikel mi bo to lahko povrnil edino tako, da bo nekaj let uporabljal kot gorivo le zrak (ker je zastonj) in da se mu bo od hvaležnosti povečala končna hitrost od 200km/h na sanjskih 250km/h.

Rudib, upam da se strinjaš s tem prevodom. Če se ne (al pa če se) greva na pir. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevod: Glede na veličino dobrega dela, ki ga bom opravil za svoj motocikel mi bo to lahko povrnil edino tako, da bo nekaj let uporabljal kot gorivo le zrak (ker je zastonj) in da se mu bo od hvaležnosti povečala končna hitrost od 200km/h na sanjskih 250km/h.

ditrih, poliglot par excellence :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glava boli, sobo bo treba pospravit, sončka ni več :cry: , jutri je spet šola brez frej ure :wacko: , spet glava... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ponedeljek grem ob 15:45 iz službe. Peljem mimo sidra in naenkrat ROAR in mimo mene pade en dvovaljnik (mogoče je bila Aprilia, nisem uspel videti, motor je bil registriran!), gor tip z rdečo Veplasovo Jet čelado, v puliju, kavbojkah in mokasinih. V križišču komaj ustavi in zavije dol na Prešerca.

Pripeljem do ulice Breg (tam pri Zlati Ladjici) in spet slišim ROAR in vidim tipa ki šiba po coni za pesce mimo pizzerije Ljubljanski dvor. Folk beži pred grmečim dvovaljnikom.

Na ulici Breg je ob 15:45 ful gužva. Peljemo s polžjo hitrostjo, ker na koncu ulice itak gori rdeča luč, tip pa ROAR s ful gasa po levem pasu. Preceni svoje zmožnosti. Ženska, ki pelje nasproti zavira na ful, kolesa blokirajo in čaka kdaj bo počilo. Tip je na srečo obvozi za milimetre in tera med avti naprej do semaforja, kjer se ustavi. Prižge se zelena, zavije desno mimo fakultete za arhitekturo in privije do fula.

Ja bil frajer za :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Da ne govorim kakšno škodo k ugledu motoristov je doprinesel :SS :SS :SS :SS

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glupa ženska v službi.... človek ji sploh nič noče, pa kr teži in komplicira

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pecas punco, pa ti rece d ji povej celotno zgodbo o tvoji bivsi.. :SS :SS :wacko: WTF?!?!?!?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!