Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Star islandski pregovor pravi: Varuj se zobarjev z velikim svedrom.

Mali sveder je kriv za bolečine....čiščenje kanalov s tistimi iglicami... :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz študiram, da bom nekam z motorjem skoču :OK:

Pa bo treba kr it, je že cajt.

Delo pa kar ostaja :SS (oziroma se kopiči, premo sorazmerno z novimi predpisi in spoznanji) :SS

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ki dela na japonskem in se nisma videla vsaj 1 leto končno najde čas in pride domov za 1 teden in se dogovorimo da današnji večer preživimo ob prijetnem čveku in pivu :beer2:

služba mu da služben avto in na poti na štajersko ga na trojanah ustavi naša vrla policija. zaradi napačnega potnega naloga ga eno uro obravnavajo kot kriminalca, na koncu mu izrečejo 150.000 sit kazni :eek: in prepovejo nadaljno vožnjo in ker mu ne morejo v soboto ob 23 uri na trojane dostaviti novega potnega naloga bo noč prespal na izlakah namesto da bi tu delali turnejo.

jutri se bo mogoče oglasil na kavo preden gre sredi tedna nazaj na japonsko in ga spet nebo kake pol leta vsaj.

aja seveda je napihal 0.0, pa tudi vsi ostali dokumenti so OK, preko telefona pa se ne da urediti nič in prepoved vožnje ostane.

in medtem ko že cel dan gledam praznično razpoložene sokrajane (beri pijane ko mine) kako se veselo vozijo okoli sem jaz že doma.

jebemti naše inkasante, kot vedno najebejo tisti, ki spoštujejo zakone in delajo birokratske napake :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

ker pač kolega ne pozna trenutne situacije se mi je čudil ko sem mu rekel naj reče da je cigan :angry:

pa še en :SS na naše vrle pendreke, drugemu kolegu so napisali kazen 150.000 ker je žalil uradno osebo s tem ko je ob intervenciji v lokalu vprašal če nimajo pametnejšega dela kot hodit po gostilnah kontrolirat kako glasna je glasba. tudi on se ni upiral legitimaciji ali posegel po bolj sočnem besednjaku.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škratje v glavi mi nagajajo :wacko:

A isti k so ti prejsn dan kradli denar iz denarnice??? :grrr

Jaz pa po enem tednu se kar nism ok z mojim grlom...znorela bom...aaaaaaaaaaaaaaaaa

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A isti k so ti prejsn dan kradli denar iz denarnice??? :grrr

Jap, točno tisti ... mater jim :fight1:

Ampak dons jih ni na spregled ... le zakaj :hmm:

Mogoče so se pa koga ustrašl :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strojni faks :SS

Pišem kolokvij (enkrat za spremembo sem imel dober občutek glede testa). No sedaj pa so rezultati pa me ni na seznamu :BUA: Zdej ga nej pa jst gnjavim pa sprašujem, kaj je bilo z mojim testom :blink:

Ma nej se jebejo vsi skupi :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!