Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

pc mam čist u kurcu

poln virusov in nesnage

:SS :SS

Nehaj po XXX straneh kolovratit, pa bo boljše. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša davkarija :SS :SS :SS :SS

terjajo te za nekaj kar ni njihovo, vse urediš z podpisano referentko pa pošljejo še opomin od druge referentke. urediš še z njo in čer 2 meseca dobiš odločbo z podpisom šefice. kličeš šefico, ki nič ne ve da si baje stvar že uredil z dvema referentkama in že njima 2x pošiljal vsa dokazila.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

saga se nadaljuje - davkarija je ugotovila da jim nisem nič dolžen ampak ker niso povezani z zavodom za zdravstveno zavarovanje me tam še vedno vodijo kot neplačnika in imama jaz in sin blokirano zdravstveno zavarovanje, poseledično tudi dohtarja in zdravila :headbang: torej sva samoplačnika :slap:

ko (mislijo) da si jim nekaj dolžen hitro vse obvestijo in blokirajo, ko je vse urejeno pa tega ne obvestijo, za to moreš poskrbet sam in še od njih prosit za potrdilo s katem potem sam urediš na zdravstvenem deblokado :headbang: :BUA:

aja a sem omenil da imajo danes na davkariji "neuraden" dan in da je kafič pod mano poln uslužbencev DURS-a, na telefone pa se jasno noben ne javlja in potrdila ne moreš dobit.

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

golazen od golazni, pa ne ljudje, da ne bo pomote, zakaj bi pa delali več če ni treba - golazen je država ki omogoča tako prijazno državno upravo in davkarijo :headbang:

jebem mu mater argentinsko :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!