Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

imamo spet ŽENSKE VOZNICE...o moških voznicah pa ne duha ne sluha :fredy: ....včasih se mi zdi da večino skode v resnici naredijo slednje...krivda pade na prve...

res...

čist ne-fer :mellow

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imamo spet ŽENSKE VOZNICE...o moških voznicah pa ne duha ne sluha :fredy: ....včasih se mi zdi da večino skode v resnici naredijo slednje...krivda pade na prve...

res...

čist ne-fer :mellow

Ker ne znaš pravilno opazovati. Moške voznice slonijo za šankom in modrujejo o idealnih linijah. Ampak je treba opazovati pod pravilnim kotom.

:SS pa za crknjen ventilator. Pizdun zagaman.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiham, smrkam, imam vročino, lasje me bolijo, nohti me bolijo, vse me boli... :(

Nalivam se s čajčki z limono, za zajtrk, kosilo in večerjo dobim en Coldrex ... :cry:

A MISLITE, DA JE TO ŽE POMLADANSKA UTRUJENOST ? :)

post-8423-1170101492_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imamo spet ŽENSKE VOZNICE...o moških voznicah pa ne duha ne sluha :fredy: ....včasih se mi zdi da večino skode v resnici naredijo slednje...krivda pade na prve...

res...

čist ne-fer :mellow

Moške voznice imajo po večini bele avte na katerih so plave luči!!vedno pa postopajo s kapco na glavi ker hočejo biti nekaj več

@andi-kje maš ti pomlad?da vem kam se selit!?!

@halls&minca-dovolj osladnosti... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me napada .... :SS :SS :SS kar umrla bom ...

Dej ne no. :cry:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je super - do nosečnosti. Sedaj mi pa kar ven bruha, pa astmo sem spet dobila, itd...... Največja jeba pa je, da sedaj nič ne smem vzeti takega, da bi mi pomagalo.......

Ka jpa binglovo olje? Vitamini, beljakovine... Same zdrave stvari! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka jpa binglovo olje? Vitamini, beljakovine... Same zdrave stvari! ;)

No go

Pupek prisega na alternativno medicino :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiham, smrkam, imam vročino, lasje me bolijo, nohti me bolijo, vse me boli... :(

Nalivam se s čajčki z limono, za zajtrk, kosilo in večerjo dobim en Coldrex ... :cry:

A MISLITE, DA JE TO ŽE POMLADANSKA UTRUJENOST ? :)

Super, da se lotevaš eliminiranja prostih radikalov, ki so eden izmed glavnih krivcev za tvoje težave...recimo.

Super tudi to, da se zavedaš, da kar tako - čez noč ni varno ozdraveti in zraven kadiš ter s tem povečuješ količino že preseženih omenjenih prostih radikalov. S tem podvojiš potreben čas za regeneracijo.

Probaj opustiti za par dni, jemlji Coldrex in petkrat do šestkrat dnevno po 200mg C vitamina v prahu (lekarna ali DM), pa boš videl.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@halls&minca-dovolj osladnosti... :whistle:

ooo snupi :grrr :grrr :grrr

če se mava pa rada :lol: :lol:

preveč je bolanih okol mene :SS :SS :SS :SS ne smem bit še jest :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba od multijebe... :SS :SS :SS :SS

Arbeit macht frei!! :headbang:

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z gripo v sluzbi :cry: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!