Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Že dva dni zavrnil super povabilo,mislim,da se mi bo tudi dans to ponovilo! Jaz sem tepec! :grim :headbang: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako fajn je bit na kulturni praznik na sihtu in se total nekulturno pogovarjat z nesposobnezi... yupijajije, motherf**ers... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle v tej temi pa sam bruhamo-predlagam spremembo naslov-TREZNILNICA(bomo vsaj vedl zakaj in po čem bruhamo :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleto sfookano zdravje. Pa še na šihtu morm bit. :SS :SS :SS :SS :SS

Pezdaa, mene je tud zvilo dans zdrwje :SS :SS

samo, da sm lahko vsaj doma ostal :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleto sfookano zdravje. Pa še na šihtu morm bit. :SS :SS :SS :SS :SS

pussiji :lol1:

pir in še enkrat pir in je mir!!!

aja da ne pozabim, en :SS :SS :SS :SS za izbrane debile ki so se odločili da bodo kupili star avto ali motor, ohranjen boljše kot nov in za ceno enega bureka!

idioti, ki se prepoznajo zgoraj ne me klicarit, ne avto in ne motor nista lepša kot iz trgovine in NE, ne bom jih dal za burek pa še ceno prepisa plačal!!!!!!! če se imate za tako pametne idite delat in si z vašo genialnostjo v dnevu ali dveh zaslužite tisti jeben milijon al pa dva in si kupite nov motor in avto!!!!! :angry:

ŠE NOBEN NI PRI KURBI Z VRTNICO DOBIL FUKAT!!!!!! TI JE JASNO? GOTOVINA, SAMO GOTOVINA!!!!!!!!!!

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem že mislil, da bom petek preživel na Ptuju in seveda na račun Mačice klomotiru okoli pijan ko čuskija, evo............................vapotek, du must nach Beć! :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem že mislil, da bom petek preživel na Ptuju in seveda na račun Mačice klomotiru okoli pijan ko čuskija, evo............................vapotek, du must nach Beć! :SS :SS :SS

Kaj so te dobli, ko so sol svercal? :?

:D

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiham, smrkam, imam vročino, lasje me bolijo, nohti me bolijo, vse me boli... :(

Nalivam se s čajčki z limono, za zajtrk, kosilo in večerjo dobim en Coldrex ... :cry:

A MISLITE, DA JE TO ŽE POMLADANSKA UTRUJENOST ? :)

Ne, ubija te tisto na levi strani... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj debilni fotr :headbang: :headbang: :headbang: :SS Na trenutke bi blo velik lažji brez njega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsekakor upam, da cimmanj.

pade na glavo, namrec.

:) to vcasih lahko boli. :xx: zelo. :grim

Sem res butelj, hehe. :slap: Pa saj veš, kaj sem mislil, a ne? :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šla na sprehod pa so mi čevli prepuščali,posledično mokri šrumfi in noge :angry:

Vlažnost je prisotna v vsakem tvojem postu. Kakršnakoli, heh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!