Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Ni pločnik :grrr

Obračališče trole. Res je tam prepovedano parkiranje, ampak dejansko ne moti avtobusa -sploh pa tam ne, kjer ga jaz puščam.

pa ti si genialna :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si genialna :rolleyes:

Če greš pogledat obračališče 3 na Rudniku boš vidu, da je izjemno veliko avtomobilov tam parkiranih.

Kot sem že rekla-parking naj nardijo pa je stvar rešena.

Sej če po pravici povem, sem tudi pričakovala, da slej ko prej me bo obvestilo redarstva pričakalo, ampak morm pa rečt da v enem letu enkrat, ni tko hudo.

Konc koncev-na kterem urejenem parkingu v Lj pa lahko parkiraš 1 leto za 5.000 SIT :P :devil:

Že bežim :D :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka zaj v 3 PM, a mi bote ŠE LETOS operirali to frdamano sestreljeno koleno, al ka??? :devil: :headbang: :doze: :xx: :krneki: :headbang: :eek:

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka zaj v 3 PM, a mi bote ŠE LETOS operirali to frdamano sestreljeno koleno, al ka??? :devil: :headbang: :doze: :xx: :krneki: :headbang: :eek:

Kaj ti tudi :kva1: proklet Bručan :devil: pa pravi, da je čakalne vrste skrajšal... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sem ti pa zaj naredo? :?

Nisi mi pira plačo! :P Zaj, če se mi glih hočeš oddolžit, ti povem, da majo uniona pri šparu v akciji. Za kako gajbo bi se že lahko zmenla. :blush:

Se podpišem pod windov post :? :cry:

Glej ga, kak se dela tošota! Kaj pa to:

moja domneva o Vapoteku kot blondini :ninja:

Če bi napisal, da sem postaven, visok in temen (kar mimogrede res sem), bi blo vse OK, ampak to......! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!