Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Če bi napisal, da sem postaven, visok in temen (kar mimogrede res sem), bi blo vse OK, ampak to......! :P

OK si postavna, visoka, temna blondina.

Bo ok? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koleno :SS :SS :SS

sem nekaj dvigoval zdaj pa spet boli, mamicu mu ....... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka zaj v 3 PM, a mi bote ŠE LETOS operirali to frdamano sestreljeno koleno, al ka??? :devil: :headbang: :doze: :xx: :krneki: :headbang: :eek:

www.orthops.si, docent Vane Antolič. Mislim, da lahko uredi tudi hitre posege na ortopedski kliniki v LJubljani. Meni je enkrat pred leti rešil palec na levi nogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost vidim in slišim, ker ima pisalno mizo naproti moje. Katastrofa katastrof. :SS :SS :SS

A nimaš nič pametnejšega za počet, kot pa računovodkinjo gledat in poslušat. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebo vas, tudi če se trudim, da je ne bi gledala in poslušala se zadeve ne da speljat. :wacko:

Namreč, po telefonu se tako dere, da je vsakršna druga komunikacija onemogočena (razen kriljenje z rokami, odkimavanje in zavijanje z očmi - naše, da se ve).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo noč sm poslušala smrčanje :SS :SS :headbang: :headbang: :headbang:

:BUA: :BUA:

smrčanjepsa

A nisi ti brez psa? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri punci obiski iz krvavca mi2 pa na krvavc ju3 :slap:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pločnik :grrr

Obračališče trole. Res je tam prepovedano parkiranje, ampak dejansko ne moti avtobusa -sploh pa tam ne, kjer ga jaz puščam.

Orgiral so pa pomoje samo zato, ker se je prejšn tedn v eno žensko zaletu avtobus, ko je speljeval. :headbang:

A kdo ve obstajajo kake pritožbe? Mela sm nekoč nek mušter pritožbe, ki je dejansko delovala (uporabila tudi sama in kazen zapadla), samo pojma nimam, če še kje obstaja tisto :rolleyes:

Sicer pa Lina-lani sem dobila obvestilo policije-ne redarstva, za nepravilno parkiranje-takrat sem dejansko parkirala na pločniku in mi je najprej napisal kazen 10.000 SIT, potem pa se je vrnil, prečrtal 10.000 in mi napisal 5.000 SIT (v 8. dneh-2.500 SIT). Zakaj, nimam pojma :huh:

Malce pozno pa vseeno. Torej okoli 15 2.2007 sem zaradi parkiranja na delno-pločniku (med bloki nič strašnega/prometnega- tam je vsak dan kolona avtomobilov) dobila listek redarstva in sicer za 84 eur citiran pa je člen o parkiranju na pločniku in nepuščanju prostora 1,6 m za pešce. Piše tudi, da če plačaš takoj je polovička vendar nikje ni govora o osmih dneh...le opozorilo, da bo plačilni nalog izdan v kratkem-čist tako piše ,,v kratkem,,. Nimaš kaj Jankovič rabi šuške in kazni so šle gor in redari delajo s pono paro. Upam da je 5 dni še smatrano kot ,,takoj,,.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce pozno pa vseeno. Torej okoli 15 2.2007 sem zaradi parkiranja na delno-pločniku (med bloki nič strašnega/prometnega- tam je vsak dan kolona avtomobilov) dobila listek redarstva in sicer za 84 eur citiran pa je člen o parkiranju na pločniku in nepuščanju prostora 1,6 m za pešce. Piše tudi, da če plačaš takoj je polovička vendar nikje ni govora o osmih dneh...le opozorilo, da bo plačilni nalog izdan v kratkem-čist tako piše ,,v kratkem,,. Nimaš kaj Jankovič rabi šuške in kazni so šle gor in redari delajo s pono paro. Upam da je 5 dni še smatrano kot ,,takoj,,.

Jap ta "v kratkem" je tud mene mal presenetil. Sam fotr mi je pa reku, da mu je policaj ko ga je ustavu zadnč reku, da naj plača v 16. dneh (kao polovično kazen). Tko da res ne vem :?

Plačat čimprej pa bo :grim

aja, jst sm dobila 42 EUR kazni.

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rikne računalnik - pride inšpekcija - ni možen izpis iz registra - kazen za "ne ažurnost" - postavitev sistema (vsaj to) - (ampak!) registra ni več (se pravi je šlo dve leti dela v nič). S kaznijo. :headbang: :SS :SS

Za posladek pa še inventura namesto spanca :headbang:

Kje se skriva pravica ? :slap:

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!