Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Kreteni, idioti, budale. Vsi po vrsti. Prokleta banda nesposobna!!! :headbang: :headbang: :headbang:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreteni, idioti, budale. Vsi po vrsti. Prokleta banda nesposobna!!! :headbang: :headbang: :headbang:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:grim

Idem i ja ...... :SS :SS :SS :SS

A mam jaz sam tak občutek, da me vsi po malem je*jo ??

Bom začel kantico vazelina sabo nosit, naj ga vsaj tja prej namočijo, da ne bo šlo prevč na suho.

V poslu, se moram prilagajat strankam pa državni upravi, v privat življenju, tistim, ki niso prebral navodil, kako naj delajo, pa moram zato XX x hodit k njim in xx minut tam čakat.

Mater a jaz nisem kralj (stranka je kralj) ko pridem na zavarovalnico !!!

:SS :SS :SS :SS

Kolkrat bom še kaj kozlal, predno bom tole uredil me zanima :hmm: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel teden so po malem skoz obljubljali dež, dans ko sem bila pa celo dopoldne na terenu je pa končno scalo. :angry: :angry: :angry: :angry:

In, zdaj, ko sem končno nazaj v pisarni......ja, jasno....se nehalo scat in se že jasni.

NI PRAVICE!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rikne računalnik - pride inšpekcija - ni možen izpis iz registra - kazen za "ne ažurnost" - postavitev sistema (vsaj to) - (ampak!) registra ni več (se pravi je šlo dve leti dela v nič). S kaznijo. :headbang: :SS :SS

Kje se skriva pravica ? :slap:

Pravica se skriva v besedici "varnostna kopija vsak dan". ups, 4 besedice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tudi to obstaja, vendar v nepopolni verziji zaradi očitno ekstra "dobre" zaščite :slap: problem je v tem, da na kaj takega nismo prej pomislili :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kozlam na ljudi,ki bi radi urejali MOJE življenje!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TIGER! :ninja: :krneki: :SS

ne pijem več....

.

.

.

.

.

redbull vodk... :P .) :D

lp alena

Popravljeno . Popravil alena_bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je vreme naredilo dan za en velik QRC!!!!Pa ne zaradi vremena samega ampak ker je bilo toliko motoristov na cesti da bi se lahko vsedel na pločnik in jokal cel popoldan :blink:

(šezdajmamtrdegapress) :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvari ki me ujezijo na lep sončen dan:

  1. ljudje ki se vozijo z avtomobili po zaprtih naseljih.
  2. ljudje ki ne pobirajo kakcev za svojimi psi
  3. tisti ki se v kadilskem oddelku lokala razburajjo ker za sosednjo mizon nekdo prizge cigareto, nekadilski (glavni) del lokala pa je prazen.
  4. gozdni tekači ki jih motijo vsi psi v radiju 10ih metrov (pojdi na zdravljenje če te moti pasji smrček ki te hoče spoznat)
  5. histerični lastniki malih cuckov ki radovedne kužate odganjajo s palico.
  6. starši svoje mulce peljejo na "sprehod "v električnih avtomobilčkih
  7. mojstri v avtomobilih in na motorjih ki po ulici gonijo 70, čeprav je že postavljena omejitev 50 preveč.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvari ki me ujezijo na lep sončen dan:

  1. ljudje ki se vozijo z avtomobili po zaprtih naseljih.
  2. ljudje ki ne pobirajo kakcev za svojimi psi
  3. tisti ki se v kadilskem oddelku lokala razburajjo ker za sosednjo mizon nekdo prizge cigareto, nekadilski (glavni) del lokala pa je prazen.
  4. gozdni tekači ki jih motijo vsi psi v radiju 10ih metrov (pojdi na zdravljenje če te moti pasji smrček ki te hoče spoznat)
  5. histerični lastniki malih cuckov ki radovedne kužate odganjajo s palico.
  6. starši svoje mulce peljejo na "sprehod "v električnih avtomobilčkih
  7. mojstri v avtomobilih in na motorjih ki po ulici gonijo 70, čeprav je že postavljena omejitev 50 preveč.

mene tud jezijo lastniki svojih ljubljenčkov, ki jih sprehajajo brez nagobčnika v veri, da vsi ljubimo bližnje spoznavanje njihovih družinskih članov. :wacko:

žal te mrcine vohajo in grizejo :angry:

ne rabim zdravljenja, sem ga pa že, ko me je ogrizel tak miroljubn kuža. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sožalje tudi vsem, ki ne ločijo psa, ki bo grizel ker se počuti ogroženega in psa, ki hoče povohat kar gre pač mimo.

sožalje tudi vsem, ki se bojijo psov litrske kubature :fredy:

res ni hujšeg na tem svetu, kot da ti pes svoj nos zarine med noge :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabim sožalja, do zdaj nisem še nobenga psa ogrožala. :grrr

edin, če se počutu ogrožnga, k sem tekla hitrejš? :hmm: aja, bi ga mogla počakat, da me obvoha. :slap: škoda, da pr 4 letih nisem imela neta :wacko: pol bi to vedla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabim sožalja, do zdaj nisem še nobenga psa ogrožala. :grrr

edin, če se počutu ogrožnga, k sem tekla hitrejš? :hmm: aja, bi ga mogla počakat, da me obvoha. :slap: škoda, da pr 4 letih nisem imela neta :wacko: pol bi to vedla :whistle:

boga :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud jezijo lastniki svojih ljubljenčkov, ki jih sprehajajo brez nagobčnika v veri, da vsi ljubimo bližnje spoznavanje njihovih družinskih članov. :wacko:

žal te mrcine vohajo in grizejo :angry:

ne rabim zdravljenja, sem ga pa že, ko me je ogrizel tak miroljubn kuža. :evilgrin:

Ce je potrebno vsem psom dat nagobcnike, potem si ga zasluzi tudi 90% folka, ki se sprehaja okoli.

Amen. Adio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!