Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

sožalje tudi vsem, ki ne ločijo psa, ki bo grizel ker se počuti ogroženega in psa, ki hoče povohat kar gre pač mimo.

sožalje tudi vsem, ki se bojijo psov litrske kubature :fredy:

res ni hujšeg na tem svetu, kot da ti pes svoj nos zarine med noge :kva2:

In zakaj bi me morali neki tuji psi rinit recimo vame, Soncy, ...? Kako bi se ti počutila, če bi začel jaz vate rinit in tišat moje parklje vate? Kaj jaz vem kakšne viruse in bakterije prenaša tvoj cucek. Lahko je ravnokar kakšno crkovino žrl.

Jaz imam svojega na sprehodu izven moje zemlje vedno na povodcu in z nagobčnikom, iz spoštovanja in uvidevnosti do drugih ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učit se morem 5 predmetov :SS :SS :SS :headbang: :headbang: :angry:

dokler se mores je se v redu... Ce bi se morAla bi blo bolj zajebano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme ne ve kaj bi,jst ne vem kaj bi,preveč pokadil po dolgem času,lajf lohka rata kr neki...bo že je reku strt ata :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamudila in spregledala predavanja; izpiti se kopičijo pa še na šihtu pizdarije :SS :SS

Saj bo bolje :blush: KO NAS NE BO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi me morali neki tuji psi rinit recimo vame, Soncy, ...? Kako bi se ti počutila, če bi začel jaz vate rinit in tišat moje parklje vate? Kaj jaz vem kakšne viruse in bakterije prenaša tvoj cucek. Lahko je ravnokar kakšno crkovino žrl.

Jaz imam svojega na sprehodu izven moje zemlje vedno na povodcu in z nagobčnikom, iz spoštovanja in uvidevnosti do drugih ljudi.

Tak je pravi vodnik psa... :worship:

Eni se jih pač bojijo, drugi so lepo oblečeni in ni lepo, da bi tisti slinasti gobčki slinili tvojo obleko, ko čakaš bejbo, da pride na randi. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*da ej, prekleti pof**ani dan, naj gre vse u 3PM, zaj mam pa vsega poln ku*ac! :SS :SS :SS :SS :SS

Naj spi*dijo vsi bek od mene! Je*em im boga, slinijo se samo takrat okoli mene ko sami kaj rabijo. Ko pa bi jaz kaj rabil, pol pa ni cajta, pozabil, gužva, ... , 1000 izgovorov. :SS :SS :SS :SS :SS

Grem u božjo mater! Ko je*e vse skup! :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lubi bubi enga lubčaka zate pa za uno pa za tisto pa za vse ki jih poznam, pa še za vse forumaš in forumašice pa... :wub: :wub: :wub: :004 :0044 :004

fak of!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak of!

evo samo za tebe :004

:devil:

en :SS na drekomešalce, v kratkem boste vi :SS ko boste videli kaj ste si dobili na glavo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabi pogajalca.

Sem uporabil pogajalko. Sedaj sem šele sfu*an. Ampak čudovito sfu*an. :blush: Bom zaspal kot dojenček. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!