Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

mene tud jezijo lastniki svojih ljubljenčkov, ki jih sprehajajo brez nagobčnika v veri, da vsi ljubimo bližnje spoznavanje njihovih družinskih članov. :wacko:

žal te mrcine vohajo in grizejo :angry:

ne rabim zdravljenja, sem ga pa že, ko me je ogrizel tak miroljubn kuža. :evilgrin:

Ma dej posluši se. Živali smo vzeli iz divjine, zdej jih pa še matreterimo ?

V slo je tok pa tok psov. PA tut tok pa tok ljudi. ZDej pa povej, katera vrsta je procentualno povzročila več smrti in poškodb. LAhko tudi ugrize primerjaš :doze:

Men grejo tut na kurac ljudje, ke ne marajo kužkov :doze:

babe blesave :headbang: :SS

Ja naj grejo u pičko materino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOOOOOPRNI sestanek DANES,

Izobraževalna delavnica JUTRI

vse skupaj :SS :SS :SS :SS

Tolažba; da sem lahko kdaj pa kdaj TU!!!! Realaxy :P :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej posluši se. Živali smo vzeli iz divjine, zdej jih pa še matreterimo ?

V slo je tok pa tok psov. PA tut tok pa tok ljudi. ZDej pa povej, katera vrsta je procentualno povzročila več smrti in poškodb. LAhko tudi ugrize primerjaš :doze:

Men grejo tut na kurac ljudje, ke ne marajo kužkov :doze:

Ja naj grejo u pičko materino :)

ja hvala, da si mi razložu :worship: , da ne maram psov, ker mi ni všeč, da vsak pes skače po men in me ovohava. :slap:

primerjavo si pa dal :whistle: boš tako procentualno razmišljal tudi takrat, ko bo tvojga otroka ogrizel pes na otroškem igrišču? :hmm:

psi tko niso nič krivi, :grrr ampak nekateri nevzgojeni lastniki se obnašajo tako, kot da so oni in njihovi psi edini, ki imajo pravico svobodnega gibanja. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi enega psa, ki te je ugriznil, sovražit vse cucke sveta je ravno tako kot če bi zaradi nekaj motenih osebkov med ljudmi sovražil vse......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak nekateri nevzgojeni lastniki se obnašajo tako, kot da so oni in njihovi psi edini, ki imajo pravico svobodnega gibanja. :wacko:

Moje Cufe že ne bo nihče omejeval. Če jim kaj ne paše, naj kličejo policijo ali kako drugače ukrepajo.

:devil:

Ko bom imel pa bulmastifa ali kaj podobno strašnega, bo pa malo drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men grejo tut na kurac ljudje, ke ne marajo kužkov :doze:

WORD!! B)

zato nikoli ne grem na sprehod brez poštene palice :OK:

Jaz tudi ne.. Pa ne zaradi psov, ampak zaradi nevrotikov,ki pizdijo ko vidijo psa na 1 km... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men grejo tut na kurac ljudje, ke ne marajo kužkov :doze:

jaz mam pa rad pse, ampak pošteno na kurac mi gredo lastniki ki jih spuščajo in mislijo da jih psi ful ubogajo. če laufam nevem zakaj bi moral prilagajat tempo ali se umikat psom ki mi lezejo pod noge da me lahko vsako ščene ovoha :SS :SS :SS

jaz tudi ne ustavljam in oviram vsakega motorista, da si ogledam njegov motor :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primerjavo si pa dal :whistle: boš tako procentualno razmišljal tudi takrat, ko bo tvojga otroka ogrizel pes na otroškem igrišču? :hmm:

Za svojega otroka me skrbi, če bo preživel 20 let. Pa kužki nise med top10 nevarnosti.

jaz mam pa rad pse, ampak pošteno na kurac mi gredo lastniki ki jih spuščajo in mislijo da jih psi ful ubogajo.

Seveda pa ne moreš vsakega psa meti na "loose". Niso vsi psi na mentalno enakem nivoju. Samo jaz bom svojega vedno imel. Pa tudi če jih milijon ovoha. Sem pa tudi zelo vesel, če priteče nasproti kak drugi kuža, pa me ovoha. Pa ga jaz pobožam. Superca :)

Pa kot je reku Symru, če komu ni všeč, da ga moj pes povoha, naj kliče policijo. Ker jaz en bom sprehoda zafuku, zarad npar čudakov. Ker za psa sprehod na štriku ni neki jaki sprehod :closedeyes:

Aja pa soncy, tudi mene je že pes ugriznu. Pa se ne bojim tega dotičnega psa. Sva čist kolega ratala :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi enega psa, ki te je ugriznil, sovražit vse cucke sveta je ravno tako kot če bi zaradi nekaj motenih osebkov med ljudmi sovražil vse......

sploh ne sovražim pse, od kje ti to :kva2:

je pa fajn, če pelješ 20 tujih otrok na sprehod in jih pride ovohavat nč hudga sluteč pes in pol otrok začne jokat in zganjat paniko, lastnik pa mirno odgovori, da jim ne bo nč naredu. :wacko:

jim je že :angry: prestrašu jih je :angry:

taki neodgovorni lastniki me jezijo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tudi mene je že pes ugriznu...

Mene pred leti tudi. Kučma me pozimi še dandanes greje. Kvalitetna dlaka, ni kaj. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pred leti tudi. Kučma me pozimi še dandanes greje. Kvalitetna dlaka, ni kaj. :P

Tisto ni bil pes, to je bla moja soseda... :devil:

Vapotek hvala da si nas odrešil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne sovražim pse, od kje ti to :kva2:

je pa fajn, če pelješ 20 tujih otrok na sprehod in jih pride ovohavat nč hudga sluteč pes in pol otrok začne jokat in zganjat paniko, lastnik pa mirno odgovori, da jim ne bo nč naredu. :wacko:

jim je že :angry: prestrašu jih je :angry:

taki neodgovorni lastniki me jezijo :wacko:

Nazadnje pa še pridejo stari pizdit v vrtec kje vlačiš njihove froce, da so celi prestrašeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!