Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Že včeraj omenjeni ded (77 let, čeprav zgleda kot da jih ima 770) je stal ob postelji in hcal v račko, ki mu je seveda padla iz trepetlavih rok in se razlila po sobi... Ampak to še ni vse, ded je bil obrnjen proti tretjemu, ki je mirno spal in seveda mu je padla preden je končal.....no ob tem so mu še hlače padle dol, tako da mi je pokazal rit in se še parkrat sprdnil.....

Svinja svinjska smrdljiva.... :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že včeraj omenjeni ded (77 let, čeprav zgleda kot da jih ima 770) je stal ob postelji in hcal v račko, ki mu je seveda padla iz trepetlavih rok in se razlila po sobi... Ampak to še ni vse, ded je bil obrnjen proti tretjemu, ki je mirno spal in seveda mu je padla preden je končal.....no ob tem so mu še hlače padle dol, tako da mi je pokazal rit in se še parkrat sprdnil.....

Svinja svinjska smrdljiva.... :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Te si mel fontano v sobi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti delam cele dneve ko nor pa mi ni uspelo vsega naredit in odhod na dopust je prestavljen za vsaj en dan :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gužvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....AAAAAAAAAAAAAAAAAA.........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pi*** ti maternaAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaa......AAAAAAAAAAAA....aaaaaaaaaaaaaaaaa ...........

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gužvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....AAAAAAAAAAAAAAAAAA.........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, pi*** ti maternaAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaa......AAAAAAAAAAAA....aaaaaaaaaaaaaaaaa ...........

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Mi2? :?

Kolegialni :SS iz istih razlogov... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vremeeeee :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurčevo sranje, pol se pa jst pizdim. :headbang:

Sožalje stari!

Drži se!

:closedeyes:

(rajedržijihpress)

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RADI MAMO VELIKE TISKANE ČRKE KER SO ZLO FAJN.

Radi Mamo Velike Začetnice Besed Ker So Tud Kr Fajn.

In, ter, ker, pa, da so pa sploh fajn ko jih postavimo na začetek stavka.

agh! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prišel iz službe v dežjaku in teniskah... :headbang: ni hotelo nehat, da ga jebeš... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto šunke, sem za zajtrk dobil med in maslo....pa to morš bit ja fukjen malo, da to ješ.... :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!