Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

bemti dež & točo :angry: spet je pol mrwe zmočlo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOMITORIUM , BRUHALNIK PO DOMAČE ?

Alora, ježuli in ostala navlaka, ki še vedno pravi;Si siamo gui a Yugozlavia,a Portorose.Kavolo so ostali v času Musolinija, ma internet uporabljajo, če že časopisov ne berejo.Ma večina itaq samo žre in nogomet komentira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti kebap, že celo jutro mi je slabo. :SS

premalo čilija si nasul gor :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj so tangice dobre! :whistle:

itak da so :grim....samo če mam zravn 4 letnega tamaučka :whistle: mu morem bit lep vzor :D ;)

sej zdej sm si odrezala kavbojke, tko da so zdej ful kratke in mi ni več tok vroče :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes: :cry:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da so :grim....samo če mam zravn 4 letnega tamaučka :whistle: mu morem bit lep vzor :D ;)

sej zdej sm si odrezala kavbojke, tko da so zdej ful kratke in mi ni več tok vroče :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes: :cry:

sem mislil, da si me šla sem zatožit, da sem te po riti... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil, da si me šla sem zatožit, da sem te po riti... :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1:

ah ne....nism jz taka :grrr.....zdej si se sam zašpecu, da si me :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemu sunce,.. gužva gužva in še 5X gužva,.. vsak dan 10-12 ur šihta pa nikakor ne pridem na zeleno vejo... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, za vrhunec je ovemu trotlu na obisk prišla še žena in ena kolegica!!!!!!!!! In zdaj se pogovarjajo, kako so zadnje cajte padle cene ovcam in kozam!!!!!!!!!!! Pa koga kurca to sploh zanima ej?????!!!!! :SS :SS :SS

Ja stari, pok ma jajce!!!!!!! Fak ej!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!