Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

Poln kurac mam že tega, da vsi ki kadijo (ja, VSI razn mene!) lahko grejo 3-4x na dan ven na čik za 15-20min jaz morm bit pa ko en idiot not in pazit na telefon...jebite si mater, to se bo KONČALO! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln kurac mam že tega, da vsi ki kadijo (ja, VSI razn mene!) lahko grejo 3-4x na dan ven na čik za 15-20min jaz morm bit pa ko en idiot not in pazit na telefon...jebite si mater, to se bo KONČALO! :SS

a cigare kadijo? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln kurac mam že tega, da vsi ki kadijo (ja, VSI razn mene!) lahko grejo 3-4x na dan ven na čik za 15-20min jaz morm bit pa ko en idiot not in pazit na telefon...jebite si mater, to se bo KONČALO! :SS

Če enkrat rečeš da boš telefone pazil, jih boš pol skoz. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poln kurac mam že tega, da vsi ki kadijo (ja, VSI razn mene!) lahko grejo 3-4x na dan ven na čik za 15-20min jaz morm bit pa ko en idiot not in pazit na telefon...jebite si mater, to se bo KONČALO! :SS

Najboljš, da začneš kadit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa koleno :SS :SS :SS :SS :SS :SS aja, a sm omenil koleno? :SS :SS

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebe in še enkrat jebe in spet jebe :headbang: :SS :SS :SS :SS :SS :SS

pa tako simpl bi bilo če bi imel 40.000€ za novo mašino. the name of the game is canon clc!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da o spanju (neprestano zbujanje) sploh ne zgubljam besed :SS

Gužva za na šiht .... če bi debili že tako ozke ulice lahko še mal bolj zožal kot so jih :SS :SS :SS

Fucking nesposobni šoferji :SS

Glavobol, za katerega niti prbližno ne vem od kod se je vzel :headbang:

.... mislm, da danes ni moj dan :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon, testiramo novi program kar pomeni dvojno delo kak mesec...obeta se vsaj 11-12 urni delavnik :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jebem vam mater! Komaj stopiš v pisarno pa so že vsi pametni in te nadirajo "kak mi zjutraj nimamo časa popravljat vaših napak". Pizda materina, 10-12 folka ma 280 prispevkov za pregledat v popoldanski izmeni pa morma to nardit 2...ja valda bo vse brez napak, pol si pa lahko res pojstlo pa vse sem prnesem in sploh vec ne hodim domov!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo noč nism mogla spat in lih komej dihat zaradi enega jeb*nega živca, ki se mi je nekam za lopatco zataknu pa boli k svina :headbang: :headbang: :SS

Pol me pa še brat stepe, češ da bo boljš :headbang: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad pofukanga dežja in posledično mokre in mastne ceste z avtom prletu v robnik :angry: :BUA: :xx: upam da je sam feltna udarjena, da ni še kkšnih drugih notranjih poškodb :BUA:

jao ker jeben dan :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou boli me tam k me je komar včer piču :angry:

si ziher da je bil komar? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki dan ej!!!! Niti ena sama stvar mi ne rata..... To morš bit fukjen ko.....ma kaj fukjen, za to sploh ni besede..... :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Grem raje kr domov. :grim

:hmm: Ti???

Od česa pa?

In to me ti vprašuješ??? :eek: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki dan ej!!!! Niti ena sama stvar mi ne rata..... To morš bit fukjen ko.....ma kaj fukjen, za to sploh ni besede..... :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Grem raje kr domov. :grim

In to me ti vprašuješ??? :eek: :P

Aja, dans maš dan D. :worship:

Javi če bo kaj... :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!