Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

prehlad z vsemi stranskimi ucinki (glavobol, smrkanje & vodobrizg, vroce&mrzlo in mrzlo&vroce.......)

skratka :SS :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS :SS :SS :SS :SS :SS

Krvavica se mi je preveč spekla......

dobr.....bom že nekak po požiralniku dol spravil.....itaQ se vse v "drek" predela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurčev sistem ..... mah vse skup :SS :SS ...........

Ledenko....pa tebe vsako leto ob takem času neki podre....

Če ne kej druzga ......pa Lady :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Hitro okrevaj.......naslednja sobota se nezadržno bliža :naughty: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro okrevaj.......naslednja sobota se nezadržno bliža

In Klimbra bo spet :SS :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledenko....pa tebe vsako leto ob takem času neki podre....

Če ne kej druzga ......pa Lady :naughty:  :naughty:  :naughty:  :naughty:  :naughty:  :naughty:

Hitro okrevaj.......naslednja sobota se nezadržno bliža :naughty:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

mah ja. za :SS enkrat ne probleces prepotene majce in adijo pamet. :BUA: za :SS

"bomo fideli kako bo naslednjo zboto" je rekel slepec gluhemu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Someone shoot me please. Jebemti sem kreten. Kako lahko zajebem tako ziher zadevo. :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teroristični napad v Egiptu. Zelo dobra prijateljica trenutno dela v tistem koncu Egipta. Še vedno se mi ne javi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sem se jaz mogoče v datumu zmotil pa je danes petek 13. pa še polna luna povrhu. Prenavljamo poslovne prostore. "mojster" odšravfal radiator in ugotovil da mu nekaj manjka in šel po tisto v trgovino. Seveda so ravno v tem času toplovodarji spustili vodo skozi radiatorje po celotni stavbi - POPLAVA!!!!

:SS :SS :SS :SS :fight2: :fight2: :fight2: :angry: :angry: :angry: :angry:

P.S. Moderatorji prosim dajte še sem noter kak bolj jezen smiley. Za danes mi jih je zmanjkalo.

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na bolniški,kar je za :SS pri takem vremenu,a izkoriščam obilo prostega časa za dounload-anje mp3-jev :OK: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misel na ponedeljek, ko bom moral vijugati med dvema stranema, ki sta sovražno nasproti vsaka sebi... :SS O čem govorim? Bockal se bom s prekletima podjetjema, ki sta naša partnerja. In če samo pomislim na to... :SS Peesda, a je moral dat ponudbo, kreten moronski?! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS ker se nič razveseljivega ne obeta...monotonija in dolgcajt....vsak od njih ima svojih 100 želja - 40 zelenih slončkov :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!