Skoči na vsebino

Vomitorium


Pravokotar

Priporočene objave

prekleti računalnik...da bi mu vse bolhe pocrkale....

če mi še enkrat mrkne ga bom vrgla direkt skozi okno :angry: :angry: :wacko: :wacko:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleti računalnik...da bi mu vse bolhe pocrkale....

če mi še enkrat mrkne ga bom vrgla direkt skozi okno :angry: :angry: :wacko: :wacko:

dr.looney :devil:

...ne bolhe :rolleyes: virusi.... :worship:

...mene tudi nekaj glava... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne bolhe :rolleyes: virusi.... :worship:

...mene tudi nekaj glava... :headbang:

kmal še tistih ne bo, ko ga bom mahnala s "puharjem" :naughty: :headbang: :angry:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igranje prijaznosti in ustrežljivosti že od jutra :SS :SS :SS ......še dobr d sama sebe ne vidm :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktero tele si je zmislilo pohane šnicle? :SS

grajski kuhar z Dunaja, ki je moral visoki gospodi, ki je prišla na obisk pripraviti nekaj posebnega. Ker ni imel na razpolago nič drugega kot staro belo žemljo, malo moke, jajce in kos mesa, se je odločil in najboljše, kar se je dalo pripravil iz tega. Zato še dan danes poznamo pohane oz. Dunajske zrezke!

Popravljeno . Popravil Anna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grajski kuhar z Dunaja, ki je moral visoki gospodi, ki je prišla na obisk pripraviti nekaj posebnega. Ker ni imel na razpolago nič drugega kot staro belo žemljo, malo moje,jajce in kos mesa, se je odločil in najboljše, kar se je dalo pripravil iz tega. Zato še dan danes poznamo pohane oz. Dunajske zrezke!

Buče.

Pravzaprav je dunajski zrezek specialiteta iz Milana, ki so si jo jodlarji prinesli v Avstrijo.

Podobno, kot so "francoski rogljički" oziroma "croissanti" pravzaprav nastali na Dunaju!

Toliko za danes o kulinariki.

PS: Vse je res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa, da se še jaz spluvam in :SS

A mora človek res vse sam naredit, a se res ne da več nikomur nič zaupati?????

Ma pol, k je pa že prepozen, pa jaz to v roke dobim, pol se da pa kar rešit :SS :SS :SS !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne bom razumel, kako so lahko nekateri tak fukjeni, da ure in ure klicarijo na neki pofukani radio in pač ugibajo raznorazne pofukane pizdarije... :slap: Pa kaj je res vse skupaj že tak v kurcu? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!